Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Tracę przyjemności ( ͡° ʖ̯ ͡°) zaczynam leżeć w łóżku cały czas i na nic nie mam ochoty. Zaczyna mi się chcieć chodzić do roboty, bo nie mam co z czasem robić i gorzej się czuję.
Żadnych przyjemności. Powoli podupadam na zdrowiu i coraz częściej mnie coś łapie, albo boli.
Wczoraj próbowałem coś robić, a to próbowałem grać w tibię, ale z ledwością skończyłem refilla, a to odpaliłem konsolę switch, to po 5 minutach wychodziłem z każdej gry.
Dziś idę na nockę to przeleżałem cały ten czas w łóżku.
Sypię się powoli. Psychiatra dopiero za tydzień. Nie mam nic co by mi sprawiło radość. Powoli czuję narastającą apatię.
Nie wiem co robić.

#depresja #gorzkiezale #zalesie
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@s---k: nie chce mi się iść do pracy, ale wiem że to jedyne zajęcie do którego mogę się zmusić i nie zwariuję, bo jakbym całkowicie się położył to byłyby dramat
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@s---k: myślałem wcześniej, że to też wina braku czasu na wszystko, ale dziewczyna mi zabrała wszystkie obowiązki, a i tak na nic ochoty nie mam
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Garztam: próbowałeś zrobić sobie przerwę od elektryczności? Wiem że głupio brzmi ale ostatnio jakiś mirek pisał ze żrobił sobie miesiąc przerwy od tego wszystkiego i zdecydowanie mu się poprawiło
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kotmirek: detoks mózgu?
Tylko że ja za dużo to w tym nie siedzę ¯\_(ツ)_/¯ nie mam problemów bo brakuje mi też czasu. Nie oglądam wiadomości, nie słucham, nie czytam artykułów. Korzystać z elektroniki mi się nie chce.
Nie wiem po co zabierać sobie coś czego i tak mam mało
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kotmirek: masz coś krótszego, albo do przeczytania? ( )
Mi brakuje czasu żeby pół godziny poświęcić na przyjemności, a co dopiero 2 godziny film
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kotmirek: to na pewno dam radę obejrzeć. Dzięki ()
Teraz to jest narazie dobrze. Z dołka do bycia zadowolonym. Muszę iść do lekarza przed kolejnym dołem.
  • Odpowiedz