Wpis z mikrobloga

@mel0nik: Ogólnie podobno w Konfie, a przynajmniej w tej sejmowej reprezentacji, podobno większość się zaszczepiła xD Ale oczywiście mało się tym chwalą, bo dla zwolenników konfedeszurii, zaszczepienie się na COVID = zło
  • Odpowiedz
@mel0nik: To jest #!$%@? tak żałosne, że szkoda gadać. Sami się zaszczepią, ale będą #!$%@?ć o spisku i eksperymencie, bo ich elektorat tego chce.
Już nie wiem kto jest gorszy, PiSior, który mówi o bozi, a wieczorami jeździ na #!$%@?, czy oni.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mel0nik: XDDD może i Dziambor jest zaszczepiony, ale jak to szybko neuropoidy uwierzyły w słowa pejsatego propagandzisty, który jeszcze kilka miesięcy temu klaskał uszami, gdy Szumowski grał u niego na pianinie zamiast rozmawiać o wałach z respiratorami
  • Odpowiedz
@future_taylor: Nie ma się co dziwić, największy przeciwnik szczepionki vel szczęść Boże Braun prawie się rozpłakał w tvp na wizji jak mu redaktor zadał pytanie czy może powiedzieć, że się nie szczepił
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@mel0nik: Nie mam żadnych problemów ze szczepieniem. Przechorowałem COVID-19 bardzo ciężko i nie mam zamiaru przechorowywać tego ciężko jeszcze raz - mówił po wyzdrowieniu.

- Nigdy w życiu nie pozwoliłem sobie na to, żeby powiedzieć, że ludzie nie powinni się szczepić. Wręcz przeciwnie - stwierdził polityk.
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Pawulon: O eksperymencie medycznym poseł Braun mówił też podczas jednego z pikników z okazji akcji Wakacje z Konfederacją. Podczas tamtego wystąpienia Braun nazywał ministra zdrowia, ale i premiera Morawieckiego „masowymi mordercami i zbrodniarzami”.
  • Odpowiedz
to akurat nie jest damage control tylko zwyczajna prawda


@produktdotestow: tzw. gówno prawda. Kiedy razem wejdziemy do basenu, ja czysty po prysznicu, a ty prosto z pola i do tego załatwisz swoje potrzeby fizjologiczne w wodzie, to czy oboje nie będziemy pływać w brudzie?
  • Odpowiedz
@produktdotestow: No taki, że mówienie o prywatnym wyborze, w który nie należy ingerować w przypadku szczepień ma tyle sensu, co strefa dla sikających w basenie. Po prostu nie ma czegoś takiego, bo twój prywatny wybór istotnie wpływa na innych. Wybacz, myślałem że załapiesz metaforę.
  • Odpowiedz
@produktdotestow: Czy hipokrytą to nie wiem, bo nie znam jego stanu wiedzy. Co najmniej rozpowszechnia szkodliwe i fałszywe informacje, jakoby była to sprawa prywatna, w którą nie należy ingerować. Jeżeli jest tego świadomy, to tak, jest hipokrytą. Albo nazwij go dzbanem po prostu, czy jak tam chcesz, tak czy inaczej do swoich wyborców lecą z wybitnie szurską i antyszczepionkową propagandą.
  • Odpowiedz