Wpis z mikrobloga

1. Posprzątaj mieszkanie. Pochowaj rzeczy, które niepotrzebnie leżą na wierchu. Spróbuj sprzedać lub oddać to, czego nie używasz - uważaj, komu przekazujesz, niech to ma sens. Pościel łóżko, zetrzyj kurze, poodkurzaj i pościeraj podłogi, posprzątaj kuchnię i łazienkę. Czysty dom pozwoli Ci cieszyć się i miło spędzać dłuższe, jesienne wieczory. W nagrodę zrób grzane wino, zapal świeczki, włącz relaksującą muzykę, połóż się na kanapie - spędź miło czas w czystym mieszkaniu.
2. Wymyśl straszną historię do opowiadania w halloweenowy wieczór.
3. Przygotuj jesienne potrawy z dyni, jabłek, czekolady i orzechów - mogą być to różne potrawy lub jedna skomponowana w odpowiedni sposób - ważne, aby użyć tych czterech składników. Pamiętaj, aby sprawdzić czy są na pewno dobre i aby podać w relacji przepisy, z których korzystałeś, aby inni mogli też ich wypróbować. Możesz zaprosić znajomych na wieczór degustacyjny!

Opcja nr.3
Babeczki, bo nie miałam pomysłu na jedno danie z tymi wszystkimi składnikami
Pierwsza partia babeczek dyniowych z czekoladą
Druga partia babeczek jabłkowo-cynamonowych z orzechami
Obie z kremem ze śmietanki, mascarpone i cukru pudru + barwnik, który miał wyjść jesienno pomarańczowy, ale jaki jest, każdy widzi.
Jako, że papilotki były duże i nie wiedziałam do jakiego poziomu wyrosną, każda babeczka jest innej wielkości xD

Składniki mokre i suche podzieliłam osobno, jeszcze w przypadku dwóch smaków wyszło sporo misek
Do suchych składników w dwóch miskasch dosypałam orzechy i czekoladę
Do mokrych w dwóch miskach zblendowaną dynie i jabłka

#mirkowyzwanie
Pobierz
źródło: comment_1635431298EJLwWBWYNoWUGXAZk2ab2x.jpg
  • 1