Wpis z mikrobloga

Akcja z dzisiaj korytarz na polibudzie, grupka 2 j00lki, 2 oskarków 190 i normik przydupas.

Gadali o typie z ich grupy, z opisu niski wzrost, grube okulary, "blady jakby z domu w ogóle nie wychodził", chudzielec. Zwracali uwage, że ostatnio zaczął lepiej sie ubierać i do droższego fryzjera poszedł. Jedna j00lka wydziwiała skąd on ma tak równą brode, oskarki powiedziały, że do barbera chodzi, z kolei druga j00lka skwitowała to " bo to gej k(cenzura)a no", reszta nie wyraziła żadnej krytyki na tą wypowiedź, tylko wybuchła śmiechem.

Tyle da te propagowane przez n0rmików zadbanie o siebie bez odpowiedniej genetyki, staniecie sie jedynie obiektem drwin.

#przegryw #incel #blackpill #rozwojosobistyznormikami
  • 27
@77023: Serio się przejmujesz opinią ćwierćmózgów? Normalni ludzie nie mówią, że jak ktoś chodzi do barbera to jest pedałem i w świecie dorosłych to zupełnie normalne mieć zadbaną brodę
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@77023: typowe normictwo ale nie wiem skąd wniosek, że nie warto. U pewnych ludzi którzy już mają wyrobioną o tobie opinie niewiele można zdziałać ale to jak to załączony obrazku widać jest jakaś normicka patola którą trzeba olać.
Nie oznacza to, że lepiej być niezadbanym przegrywem.
@77023: mnie zawsze śmieszy ta hipokryzja julek

Insta,fejsik,twitter: "hurr, nie wolno obrażać ludzi o innej orientacji oraz się z nich naśmiewać, każdy ma prawo do współżycia z kim chce"

Uczelnia,imprezka, prawdziwe życie: "LOL, gej pedał xD"

Serio, wiele razy się z tym spotkałem że lewicujące obrończynie praw mniejszości chodzące na marsze czy afiszujące sie swoją poprawnością polityczną w internecie, prywatnie obgadują sobie facetów na imprezach wśród psiapsiułek uważając słowo "gej", "