Wpis z mikrobloga

Nie wierzę, że parę zwycięstw pod rząd 1-0 i to jeszcze fartownych jak z Romą czy z Zenitem od razu uruchomilo wszystkim hurraoptymiz i co niektorzy juz pisali ze Pirlo to byl jednak trenerzyna a pan Allegri fachowiec xD

Przeciez ten Juventus nie ma nic wspolnego z zajebistym Juve stworzyl Allegri w swoich pierwszych 4 sezonach. Tamto Juve nie wygrywalo fartem 1-0 tylko to byla zajebiscie naoliwiona maszyna i to nie byly przypadki jak teraz.

- Sarri ciulowy trener, zwolnic go!
- Pirlo ciulowy trener, zwolnic go!
- Allegri - najgorszy start od X lat w lidze, przegrane Scudetto w pierwszych 4 kolejkach - zajebisty trener, wygral pare meczy pod rzad jedna bramka, zostawic go!

Problemem Juve nie byli trenerzy tylko pilkarze, a w szczególności nasze Asy w pomocy. I zadne kupowanie pojedynczych pilkarzy w formie tego nie zmieni.
Najgorsze jest to, że już nawet Chiesa wyglada na wypalonego po paru meczach... Oby nie bylo jak z Berna, bo historia mega podobna.

#juventus
  • 11
@Filip3k91 powiem Ci tak, ten juve i juve Prilo są tak samo dobre według mnie. Max ratuje cholernie dobra defensywa i nic więcej. Pomoc u was nie istnieje. Tam nikt nie umie rozgrywać piłki, powalczyć o nią. Myślałem, że Locatelli to trochę poprawi ale on się cofnął w rozwoju i to bardzo. W ataku tez rozowo nie jest. Tu trzeba rewolucji kadrowej niestety
Allegri ich zamordował na treningach, przeciez to nie jest tajemna wiedza, ze w Juve Allegriego sa mega ciezkie treningi. Wielu pilkarzy to mowilo wprost lub między slowami. Widac to tez po ilosci kontuzji miesniowych.
@assurin: Zgadzam się w 100%, z tym że nie użył bym słowa dobre, tylko beznadziejne ¯\_(ツ)_/¯
@sebson10: Dlatego za Pirlo było kontuzji jeszcze więcej? Niee, to dla mnie nie jest argument, że piłkarz musi trenować i przez to słabiej gra...

Taki Chiesa przeciez to nawet dostal od Allegriego zalecenie zeby tak nie zapieprzac...
Sarri nie miał kadry do swojej taktyki. Brakowało rozgrywającego i w ogóle sensownego środka pomocy oraz skrzydłowych (Costa wiecznie kontuzjowany) + Ronaldo co nie chcial grać na ŚN. Dodatkowo Dybala który nie pasował na żadną pozycję u Sarriego. Jeśli tego byłoby mało to Sarri w defensywie kazał im grać strefą co totalnie rozbiło obronę.
Allegriego można bronić tylko tym, że zapewne trudno jest zmienić zespół rozmontowany przez 2 lata przez 2 różnych
@Filip3k91: Moim zdaniem problemem nie są trenerzy tylko po prostu mocno przeciętni piłkarze. Fede (który też już powoli wygląda na zmęczonego i zniechęconego) i Cuadrado plus już nienajmłodsi Bonucci i Chiellini to trochę za mało. Loca póki co też nie jest żadnym objawieniem. Morata jest gorszy niż sezon temu. Nie wspomnę już o takich graczach jak Rabiot i McKennie, bo oni to w ogóle nie wiem co tam robią.

Jest sporo
@Filip3k91: Idąc za genialną myślą transferową Juventusu (z ostatnich lat) to może jeszcze niech sobie tanio/za darmo wezmą Upamecano z Bayernu i dadzą mu z 8-10 milionów za sezon.