Wpis z mikrobloga

Mam małe zadanko dla różowe paski WRAZ Z NAGRODAMI!! A WIĘĆ WARTO BRAĆ UDZIAŁ

Każdy ma własne wymogi wobec drugiej osoby, ale są takie wymogi, które się powtarzają i można wyciągnąć pewne prawidłowości dla każdej płci.

I tak dla #niebieskiepaski typowe wymogi wobec kobiet to:
-żeby nie były grube
-nie miały dzieci
-nie miały bordera i innych chorób psychicznych

A dla #rozowepaski typowe wymogi wobec facetów to:
-Żeby był wysoki (najczęściej oznacza to 1.85m+)
-Miał odpowiednią chadowską aparycje
-Miał własne mieszkanie
-Posiadał prawko
-Własny samochód
-wyższe wykształcenie (a najlepiej żeby w ogóle był od razu prawnikiem)
-niebanalne hobby, często z naciskiem na aktywność fizyczną
-Ponad przeciętną wydolność finansową
-Bezkrytyczną postawę wobec swojej przyszłej partnerki (bo mężczyzna nie powinien krytykować! On musi ZROZUMIEĆ!)
-Być zabawny
-Nie mieć żadnych kredytów i innych rodzajów długów.

Zadanie dla różowych:

-skreśl JAK NAJWIĘCEJ cech z których byłabyś wstanie zrezygnować dla przyszłego niebieskiego z którym mogła byś być.

-------------------------------------NAGRODY!!

UWAGA!! Zanim przejrzysz nagrody, najpierw wykonaj zadanie. Potem zobacz, jaka nagroda ciebie czeka i podziel się nią w komentarzu wraz z informacją ile ty spełniasz cech dla niebieskiego ( ͡º ͜ʖ͡º)

Odbierz swoją nagrodę:

-Jeżeli skreśliłaś od zera do dwóch cech to nagrodą jest środkowy palec w oko oraz przymusowe odbycie stosunku seksualnego z #przemcel
-Jeżeli skreśliłaś od trzech do pięciu cech, to nagrodą jest order złotej p0lki oraz fap skarpetka przegrywa, w której musisz chodzić przez tydzień.
-jeżeli skreśliłaś od sześciu do siedmiu cech, to nagrodą jest przytulasek dla ciebie ()
-Jeśli skreśliłaś od 8 cech w górę, to nagrodą jest kolacja z chadem który posiada wszystkie te cechy ( ͡º ͜ʖ͡º)

#tinder #badoo #konkurs
  • 5
@Pralko-suszarka: a powiem że spełniam aż 5 kryteriów, tyle że jednego wyjątkowo nie spełniam - często polemizuję i nie ma dyskusji że "kobieta ma rację i już", ileż to awantur przeszedłem w realu czy w necie ale ostatecznie kobiety, które przyznają mi rację bardzo mnie lubią za szczerość ( ͡° ͜ʖ ͡°)