Wpis z mikrobloga

@Hylfnur: przykłady:
-mało osób korzysta z komunikacji miejskiej - rozwiązanie lewicy: zakazać wjazdu osobówkom do miasta.
- Ceny mieszkań wysokie - rozwiązanie - zakazać posiadania więcej niż 2 nieruchomości oraz opodatkować dodatkowo
- problem klimatyczny - zakazać używania paliw kopalnych i opodatkować wysoko każde użycie
- ludzie nie są zbyt przychylnie nastawieni do LGBTQB - rozwiązanie - zakazać publicznego wygłaszania opini na ten temat jeśli jest negatywna
- wysokie ceny -
@panArchitekt: matko święta tylu urojeń i chochołów to ja dawno nie widziałem

przykłady:

-mało osób korzysta z komunikacji miejskiej - rozwiązanie lewicy: zakazać wjazdu osobówkom do miasta.


Buspasy, rozwinięta (nawet pomimo progu opłacalności) komunikacja ze wsi do miast i w obrębie miast, jeden bilet na wiele środków komunikacji jak śląski Metrobilet. Literalnie same zakazy i podatki

- Ceny mieszkań wysokie - rozwiązanie - zakazać posiadania więcej niż 2 nieruchomości oraz opodatkować
@panArchitekt: no fajny chochoł, dużo postarania, 4/7, tylko że nieprawda

pozwolę sobie odpowiedzieć na kilka bo nie chce mi się marnować czasu na kolejnego kuca który skończył paróweczkową szkołę ekonomii i finansów publicznych

no chociażby z klimatem, nie ma zakazu stosowania paliw kopalnych, jest postępująca progresja opodatkowania energii pozyskiwanej z paliw kopalnych mająca zniechęcać do niej i równocześnie zachęty, granty, finansowania i odliczenia od podatku za rozwój i stosowanie energii pochodzącej
@Nieszkodnik: Ale Ockham nie postulował skrajnie idiotycznego podejścia opartego na chłopskim rozumie tylko zakładanie potencjalnie najprostszych wyjaśnień.
Ja wiem, że fajnie jest rzucić jakimś hasłem, poudawać yntelektualystę bo patrzcie państwo, ja coś wiem a Tobie coś to mówi?! Haha! ale jak już rzucasz jakimś hasłem to chociaż poprawnym.
Oparte na chłopskim rozumie.


@Azaajaszz: wolisz te oparte na rozumie profesorskim? Złote myśli takie jak ta?

W związkach jednopłciowych rodzi się tyle samo dzieci, a często więcej, niż w związkach różnopłciowych.
Buspasy, rozwinięta (nawet pomimo progu opłacalności) komunikacja ze wsi do miast i w obrębie miast, jeden bilet na wiele środków komunikacji jak śląski Metrobilet. Literalnie same zakazy i podatki


@Azaajaszz: Bus pas to też zakaz. Zakaz poruszania się po pasie dla samochodów osobowych.

nawet pomimo progu opłacalności

Mieszkania komunalne, państwowe mieszkania na wynajem, programy dofinansowań kredytów? Coś świta? To wszystko to są pomysły lewicowe. Nie mylić ze setką gadrylionów mieszkań od