Wpis z mikrobloga

  • 108
Budzę się, otwieram oczy...Ok, jestem w łóżku, na szczęście nie poszedłem spać pod stoł do torby podróżnej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Śniadanie mam na wyciągnięcie ręki, niedojedzone chipsy, piwka nawet nie muszę otwierać bo juz stoi prawie całe otwarte (pewnie otworzyłem wziąłem łyka i mnie odcięło). Widzę że nawet #!$%@? przed zaśnięciem zdążyłem sobie drewno w piecyku przygotować (oczywiście nie pamiętam tego xD) że po przebudzeniu już nic nie musiałem robić tylko rozpalić. Muzyki nawet nie musiałem włączać, bo leci cały czas tylko była wyciszona. Po takim czymś już wiesz, że to będzie piękny dzień. #przegryw ale teraz to jednak trochę #wygryw
Nwojtek - Budzę się, otwieram oczy...Ok, jestem w łóżku, na szczęście nie poszedłem s...

źródło: comment_1635326615Ro6rf5FlHWBkJwt2my3S9X.jpg

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
via Android
  • 18
@walk_man już kiedyś to pisałem że to nie mój świat, nie mam zamiaru robić streamów, wolę sobie powrzucać gownoposty i pobajerzyc sobie z ludźmi w komentarzach, mi taka forma jak najbardziej odpowiada. Poza tym bym musiał ukrywać tuzin nagich dziwek chodzących po moim domu, trochę bez sensu nie uważasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 8
@4kroki ja liczę na to, że niedługo trzustka wysiądzie, z 2 miesiące temu byłem w szpitalu na OZT i od tego czasu bez przerwy chleję. Ja już miałem nie żyć w wieku 35 lat, ale coś poszło bardzo nie po mojej myśli przy próbie samobójczej, a ty mi o 40 mówisz xD
  • Odpowiedz