Wpis z mikrobloga

chyba bede w #stopcham ale #!$%@?... ( _) jak bedzie czarny #hyundai ktory jedzie na czolowke to ja :/ wyprzedzalem na szosie bydgoskiej ciezarowke ktora sie wlekla, myslalem ze zdarze z palcem w bucie, typ z naprzeciwka to widzac, w ogole nie zwolnil ani nic... cisnienie 170/120 dobrze ze 140 koni i turbo dalo rade... dalo mi to nauczke, wy tez mirki nie pedzcie
  • 7
@John_archer: masakra, daje do myslenia takie cos nie?? a tam jeszcze gdzie ja wyprzedzalem 0 pobocza... juz tam chu.. ze mna ale jak jakas niczego nie winna rodzina jechala ehhhh, tez sie 5x zastanowie zanim wyprzedze
@PanKracy582: racja racja, bardziej mi chodzi ze w momencie kiedy wiedzialem ze bedzie ciezko to zadnej reakcji ze strony tamtego kierowcy, ale nie zrozum mnie zle wina 100% moja biore na klate.... gdybym jechal slabszym samochodem to czolowka i smierc na miejscu a tak w 4 sekundy z 90 do 140 i jakos przeszlo, ale gacie prawie brunatne
gdybym jechal slabszym samochodem to czolowka i smierc na miejscu a tak w 4 sekundy z 90 do 140 i jakos przeszlo, ale gacie prawie brunatne


@wi1qqqq:
ale wiesz, że manewr przerwać?
no i nieźle jak wóz przyspiesza z 90 do 140 w 4s, to będzie z 250KM-300KM auto jak nic
ale wiesz, że manewr przerwać?


@PanKracy582: to byl ulamek sekundy na zastanowienie, podjalem zla decyzje ale na szczescie nikomu sie nic nie stalo, teraz sie zastanowie kilka razy zanim cos takiego odwale
140km ale ma kopa
140km ale ma kopa


@wi1qqqq:
dokładnie 140KM, nie więcej, nie mniej

no cóż, bywa, życie
każdy wywinął jakiś numer na drodze ale na szczęście tylko jakiś niewielki odsetek ułamka kończy się aferą