Wpis z mikrobloga

Ciekawe jakby leśne dziadki i inne pociotki z PZPN musiały przez tą stronę kupować bilety. Zaraz by się znalazło rozwiązanie problemu biletów, kolejek i błędów strony. Ale co dla szaraków będą robić coś przyzwoitego, ważne, że znajomi mają już bilety zaklepane. Ehh, polska
#reprezentacja
  • 4
  • Odpowiedz
@Finepl: nie chodzi o to czy ciężko czy nie. Nie żyjemy w roku 2000 żeby strona przy 50-100k osobach się wykrzaczyła i do tego ta kolejka zbudowana na jakimś liczniku cache...

Jest dostępna technologia i można ją wdrożyć tylko trzeba chcieć. Już lepiej gdyby ludzie stali w kolejce w swoich klubach po bilety - przynajmniej wiesz że jak jesteś 10 w kolejce to kupisz bilet.
  • Odpowiedz
  • 0
@mrocznapszczola ale czy jest sens przy kilku meczach w roku? W tym w większości przypadków nie ma najmniejszego problemu z zakupem.
Ja do kolejki wszedlem o 23.45,a miejsce wybierałem o 23:55. Wszystko poszło sprawnie.

Oczywiście lepiej by było, żeby to działało lepiej, ale czy warto? W sumie zależy jakie byłyby koszty, a na tym akurat się nie znam.
  • Odpowiedz
@Finepl: no widzisz a ja czekam 3 raz (tym razem ze znajomymi) i tylko jednemu udało się kupić po 3 godzinach.

I właśnie chodzi o to żeby ktoś z głową się za to zabrał, wtedy koszty wzrosłyby tylko w czasie kupna biletu na wielkie imprezy. Za to UX mocno by podskoczył.
  • Odpowiedz