Wpis z mikrobloga

można prosić o źródło albo link do pierścionka? Po google grafika nic nie znajduje, a w źródle wykopu jest Whatsapp


@jan-kowalski123: Oj moze byc trudno. To bylo kupione 23 lata temu. I dane jako prezent (nie zareczynowy-zeby byla jasnosc). Niestety "sprawa sie rypla" ale nie przyjalem zwrotu. Teraz zostalo przypomniane przy dosc "obiecujacych" okolicznosciach.

O ile pamietam to byl chyba apart.

Ładny ale zależy czy lubi białe złoto ja np nienawidzę
  • Odpowiedz
@gorzki99: Ale nie ty go bedziesz nosił xd pierścionek zaręczynowy srebrny to by w ogóle nie wypadało bo wiocha xd zorientuj się czy lubi białe złoto czy klasyczne xd ja np nie trawie białego złota wiec średnio jakbym taki dostała xd
  • Odpowiedz
Ale nie ty go bedziesz nosił xd pierścionek zaręczynowy srebrny to by w ogóle nie wypadało bo wiocha xd zorientuj się czy lubi białe złoto czy klasyczne xd ja np nie trawie białego złota wiec średnio jakbym taki dostała xd


@TrisssMerigold: To jeszcze wez sie zorientuj ze nie wszyscy moga srebro nosic.

A dlaczego wiocha? Bo srebro a nie zloto?? Ksiezniczka sie znalazla. To moze platyna? Bo drozsza?

to moze lit
  • Odpowiedz
No sory dla mnie srebro to wiocha na pierścionek zaręczynowy ale ktoś inny może nie mieć z tym problemu ;)


@TrisssMerigold: Tylko ze to nie byl stricte zareczynowy :P Ot prezent :PP
IMHO calkiem ladny :PP

NIemniej nawet jakby to mial byc zareczynowy to chyba nie do konca skupiamy sie tu na tym czy to jest ze zlota, srebra, platyny czy czegokolwiek. Przy zareczyczynach chyba codzi o cos innego. Czy nie?
  • Odpowiedz
@gorzki99: Biorąc pod uwagę, ze mam ten pierścionek nosić całe życie i pierścionków srebrnych to ja mogę mieć na pęczki jednak wolałabym złoto xD i wcale nie chodzi ze ma być drogi bo i są pierścionki złote za 700 zl ;)
  • Odpowiedz