Wpis z mikrobloga

to odpowiedz wprost jak normalny człowiek i obroń ewentualnie swoją wypowiedź.


@aarahon: nowy na wykopie? Jeśli napisałbym formalny wywód, w którym przedstawiłbym od początku do końca swoje zdanie, to zaraz zaczęłoby się dorabianie ad hoc jakichś wykrętów i nieskończone odwracanie kota ogonem. Jedyny sposób, aby pokazać osobie, która nie zna się na dowodzeniu twierdzeń, że się myli, to doprowadzenie ją do momentu, w którym sama sobie przeczy, bo tyle wykopek jest w stanie zrozumieć.

Sam jesteś niedorozwinięty pisząc że pępowina służy do ozdoby. Pępowina nie służy do przekazywania pokarmu, poniżej masz przedstawione główne funkcje
  • Odpowiedz
Jedyny sposób, aby pokazać osobie, która nie zna się na dowodzeniu twierdzeń, że się myli, to doprowadzenie ją do momentu, w którym sama sobie przeczy, bo tyle wykopek jest w stanie zrozumieć.


@bh933901: Zrobiłeś to dwa razy, dwa pisząc że płód jest samodzielny i nie jest samodzielny a raz że pępowina służy do przekazywania pokarmu a raz że jest dla ozdoby.

Butapren zniszczył ci zdolność detekcji sarkazmu.

W cytacie który podałeś masz napisane, że "pępowina ma aktywny udział w rozwoju płodu – zaopatruje go w tlen oraz składniki odżywcze potrzebne do wzrostu i rozwoju narządów". Czego z tego
  • Odpowiedz
@bh933901: możesz ją zacytować|? Chce mieć czarno na białym Twoją odpowiedź żebyś zaraz nie przeskoczył cztery komentarze w tył i nie mówił że ja nie umiem liczyć.
  • Odpowiedz
Nie, ja tylko przedstawiam implikację: jeśli płód nie jest samodzielny, tylko zależny od matki, to dorosły człowiek też nie jest samodzielny, bo jego przeżycie zależy od innych organizmów, a to, że ciało matki dostosowuje się do potrzeb zarodka nie ma wielkiego znaczenia, bo to samo można powiedzieć o każdym związku symbiotycznym, że jest efektem wzajemnego dostosowania się do siebie.


@aarahon:
  • Odpowiedz
@bh933901: To jest odpowiedź na pytanie:

w takim razie jaki jest problem by w trzecim miesiącu zamiast przeprowadzać aborcję wyciąć tę samodzielną istotę?


Bo ja tam nie widzę żadnego odniesienia do pytania.
  • Odpowiedz
@aarahon: nie jestem odpowiedzialny za to, że przez twój poziom intelektualny nie jesteś w stanie zrozumieć związku między wykazaniem absurdu w twierdzeniu, które twoje pytanie retorycznie stawia, a odpowiedzią na to pytanie
  • Odpowiedz
to pytam cię debilu czego jeszcze oczekujesz jak nie wskazania absurdu tego pytania?


@bh933901: od początku chcę odpowiedzi wprost na pytanie a nie jakieś Twoje wymysły.

Czy na pytanie "kiedy przestaniesz bić własną matkę" też mogę przyjmować tylko odpowiedzi wskazujące na konkretną datę, bo każde inne to hue hue odbowieź nie
  • Odpowiedz
a odpowiedzią wprost na twoje pytanie, jest to, że zawiera ono fałszywą tezę, że istnienie warunków, które powodują śmierć organizmu, zaprzecza jego samodzielności.


@bh933901: GDZIE TA TEZA JEST? Ty sobie ją uroiłeś xD

Wystarczy odpowiedzieć - ponieważ płód nie jest na tyle samodzielny żeby przeżyć poza organizmem matki i jest od niej zależny - żeby wyczerpać temat. Ale do tego trzeba byłoby nie wagarować xD
  • Odpowiedz