Wpis z mikrobloga

mogę też srać pod siebie ale nie chcę bo to głupie xD


@aarahon: jasne, to wytłumacz matematykom, że ich dowody nie wprost są głupie, bo jakiś losowy wagarowicz z wykopu tak twierdzi XD

dla mnie bakterie to organizmy żywe, istotą żywą nazywam wszystkie żyjące byty posiadające świadomość i cechy osobowości a nie tylko chęć przetrwania jak w przypadku
  • Odpowiedz
jasne, to wytłumacz matematykom, że ich dowody nie wprost są głupie, bo jakiś losowy wagarowicz z wykopu tak twierdzi XD


@bh933901: dowody matematyczne są niemożliwe? Ciężko żeby coś co jest niemożliwe było dowodem.

A nie zauważyłeś, że po prostu wyprowadziłem z twoich twierdzeń absurdalne
  • Odpowiedz
dowody matematyczne są niemożliwe? Ciężko żeby coś co jest niemożliwe było dowodem.


@aarahon: no popatrz, a jednak jest. Takie cuda się na świecie dzieją, a ty w tym czasie jarasz szlugi za szkołą

wybacz nie, wiem kiedy głupi
  • Odpowiedz
@Fan_Morawieckiego: Jaki widok? Twój dowód to słowo że każdy zagraniczny i każdy polski podręcznik tak mówi ale nie masz zdjęcia, cytatu i mam sobie kupić każdy podręcznik albo uwierzyć na słowo. XD

Każda definicja w internecie jest przeciwko Tobie, czekam na dowód, a nie słowo harcerza.
  • Odpowiedz
no popatrz, a jednak jest. Takie cuda się na świecie dzieją, a ty w tym czasie jarasz szlugi za szkołą


@bh933901: podaj jeden dowód matematyczny który jest niemożliwy.

Aha, czyli ty jesteś aż tak niedouczony, że dowód nie wprost to dla ciebie jakieś
  • Odpowiedz
@aarahon:

płód jest uznawany za dziecko w momencie w którym układ nerwowy zaczyna działać


Układ nerwowy człowieka działa od samego początku, od pojawienia się pierwszej komórki. Jest mniej lub bardziej funkcjonalny, ale cały czas działa. Inaczej niż z maszynami, kiedy podłączasz wszystkie komponenty i dopiero jak je prawidłowo podłączysz to zaczyna działać.
Ale nie czytaj o tym w Wikipedii, w książkach od biologii, czy źródłach, bo to dla ciebie za
  • Odpowiedz
podaj jeden dowód matematyczny który jest niemożliwy.


@aarahon: co to #!$%@? jest "niemożliwy dowód matematyczny"? Pisałem o niemożliwych do spełnienia założeniach. Odróżniasz twierdzenie od założenia użytego w twierdzeniu, czy dla ciebie to w zasadzie to samo?

Ty jesteś tak niedouczony że nie rozumiesz zwrotu "nie wiem kiedy głupi żartuje (kiedy mówi prawdę a kiedy kłamie)" jak też nie umiesz podać dowodu
  • Odpowiedz
Pisałem o niemożliwych do spełnienia założeniach.


@bh933901: wskaż post w którym napisałeś że istnieją niemożliwe do spełnienia dowody matematyczne. Nie dość że sam się motasz to jeszcze mnie w to wciągasz.

Tym, że wykazałem, iż jeśli płód nie jest samodzielnym organizmem z powodów, które podałeś, to dorosły człowiek też nie, co przeczy twojemu stwierdzeniu, że dorosły człowiek jest samodzielnym organizmem. Zaorane. Coś masz jeszcze do
  • Odpowiedz
wskaż post w którym napisałeś że istnieją niemożliwe do spełnienia dowody matematyczne. Nie dość że sam się motasz to jeszcze mnie w to wciągasz.


@aarahon: no właśnie nigdzie, sam sobie wymyśliłeś taki twór i jak "niemożliwe do spełnienia dowody matematyczne", cokolwiek by to miało znaczyć

Stwierdziłem że człowiek (dorosły) jest samodzielnym organizmem bo potrafi korzystać z innych organizmów jedzą
  • Odpowiedz
W takim razie, płód jest samodzielnym organizmem bo potrafi korzystać z warunków środowiska zapewnionych przez ciało matki oraz z energii dostarczanej przez nią.


@bh933901: To odpowiedź na podstawie moich twierdzeń czy Twoja odpowiedź?

Przecież DOKŁADNIE do tego zmierzałem: do tego, że aby uzasadnić swoją tezę, musisz sobie zdefiniować samodzielność tak specyficznie, aby pasowało pod tezę. Czyli np. samodzielność to jest jedzenie innych organizmów, ale już nie pobieranie pokarmu z ich organizmów w tak jak to robi matka płód. Dlaczego? Bo ci nie pasuje pod tezę. I dokładnie to jest zwieńczenie całej dyskusji - po prostu zdefiniowałeś sobie termin "samodzielność" tak jak ci pasuje i teraz nim straszysz.

Czegoś jeszcze
  • Odpowiedz
To odpowiedź na podstawie moich twierdzeń czy Twoja odpowiedź?


@aarahon: to odpowiedź pokazująca, że jeśli będę sobie definiował słowo "samodzielność" w sposób dowolny, tak aby pasował do mojej tezy, to jestem w stanie udowodnić twierdzenie, że płód jest samodzielny. Co pokazuje mechanizm, którym tutaj próbujesz się posługiwać, czyli dostosowanie pojąć pod z góry ustaloną tezę.

Twoich braków w nauce. Płód nie pobiera
  • Odpowiedz
to odpowiedź pokazująca,


@bh933901: to odpowiedz wprost jak normalny człowiek i obroń ewentualnie swoją wypowiedź.

A pępowina służy do ozdoby, mój ty niedorozwinięty
  • Odpowiedz