Wpis z mikrobloga

@BajerOp rynek. To Warszawa, cena normalna. Poza tym nie ma szans, żeby nagle ruch się zwiększył znacznie bo będą mieli piwo za 5 zł. Nic to nie zmieni. Obok jest Starbucks, obok jest kfc, jest mutipub...
  • Odpowiedz
@BajerOp: Na pawilonach do 18 albo 19 możesz dostac piwo lane, bodajże warka, za 6 zł (pawilon klepsydra), tylko pawilony są bardziej trendy więc nie ma tam takiego klimatu boazerii. Był jeszcze pubik "pijalnia warki" zaraz przy koszykowej, nie zdążyłęm odwiedzić bo zmienili go w "Pijalnia Okocim" (wrogie przejęcie czy co?), ale myśle że jeszcze kilka takich jest, nie liczył bym jednak na piwo za mnije niż 5.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@siedge: za 5PLN to nie ma od chyba 2010 roku. A są miejsca gdzie piwo kosztuje normalnie, czeski bar kozel, wiezyca, barock i cała masa innych. Pawilony to nie moje klimaty, nie lubię pijanej młodzieży, obszczanych kibli w piwnicach i ciasnoty xD
  • Odpowiedz
@BajerOp pawilony to jest ściek! A w tej knajpie z teledysku kiedyś byłem z dupeczka na randce. Ona lubila takie klimaty, a ja mialem oochotę na flaczki.
Nie mniej, na tych zdj ciach wygląda to zupełnie inaczej niż to zapamiętałem.
  • Odpowiedz
Pawilony to nie moje klimaty, nie lubię pijanej młodzieży, obszczanych kibli w piwnicach i ciasnoty xD


@BajerOp: zapomniałeś o karaluchach biegających po podłodze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@moby22: A czy ja mowę, ze zle? Ja to lubię takie knajpy z spoko cenami, a nie te hipsterkie gowno z gownomuzyka, gownoamerykanskim wystrojem co za przemysłowe piwo wołają sobie 15+ zł xD Piwo za 5-6zl ze szklanki, w tle radio, jakieś stare krzesła albo ławki. Po prostu zwykła pijalnia piwa do której się idzie, pije piwo, gada i wychodzi. A nie instahash instapiwo, spotkanie, piwo, heheszki, ekip itd #!$%@? socjalpadlinmedia
  • Odpowiedz
@Metall: Tak jak pisałem wyżej – w mojej okolicy najbliższa jest właśnie ta Jubilatka (aka Majka). Ostatni raz tam byłem w 2018 roku, ale to nadal działa. Chyba było to niedawno trochę odświeżone, z tego co widzę w opiniach Google.

Parę fotek: https://restaurantguru.com/Bar-Majka-Krakow

Za czasów dawnych to pamiętam jeszcze spelunkę przy Wieczystej, gdzie kiedyś zaszliśmy przypadkiem i oczom nie wierzyliśmy, że w knajpie polewane było piwsko w cenie 2,50 zł.
moby22 - @Metall: Tak jak pisałem wyżej – w mojej okolicy najbliższa jest właśnie ta ...

źródło: comment_1635258930vyjxRMALFsFo6jJ8BEfPUR.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz