Wpis z mikrobloga

@likus8: gosciu, nie bede Ci sie tlumaczyl :) poczytaj chociazby target pointy dużych analitykow, niekoniecznie kolanego z bankier.pl, porysuj analizę techniczna, a pózniej wroc na poczatku 2022 i przepros
@macivs1: Nic nie przewiduje bo w to nie wchodze natomiast twoje wróżenie z fusów na najbardziej rozdumchanym aktywie to smiech na sali człowieku. Przestań czytać brednie w internecie i rekomendacje analityków, którzy wiedzą rownie mało co ty. Rynek jest nieprzewidywalny i powinienes sobie to wbic do głowy, szczególnie na takim papierze jak tesla. Równie dobrze moge teraz napisać, że Burry, facet który przewidział kryzys w 2008 roku shortuje tesle od paru
@likus8: okejo, to ja na kolejnym papierze zrealizuje fajny zysk, bo 40-50 procent mnie jak najbadziej zadowala. Zdziwilbym Cie, ale moment wejscia i miejsca do wyjscia zawsze ustalam na podstawie AT tu również tak było. Chetnie bym z Toba cos podyskutowal, pokazal moj punkt widzenia ale widze ze naprawde nie potrafisz dyskutowac. Widze ze masz bardzo duze mniemanie o sobie, moze slusznie - tego nie wiem. Ale na pewno nie idzie