Wpis z mikrobloga

  • 1
@T600 spoko. Ja dalej jadę na Xperia 5 I i wszystko działa idealnie. Kolejnym telefonem będzie Xperia 5 II lub III. Chyba, że 1 poszybuje cenowo w dół. Idealne proporcje i wykonanie. Dobry soft i aparaty. Nic więcej nie potrzebuję. Tylko akurat Xperia 5 I musi być w etui bo ma śliska obudowę.
  • Odpowiedz
@Fandroid Zależy dla kogo. Ja próbowałem przekonać się do 1, ale bezskutecznie. Po 2 dniach użytkowania byłem zmuszony go zwrócić, bo nie byłem w stanie przyzwyczaić się do takich proporcji. Żałuję, że Sony przerwało serię compact, bo jak dla mnie były to najlepsze telefony jakie miałem. Z3 compact do tej pory wspominam z utęsknieniem. Od 1,5 roku siedzę na s10e, który ma idealny rozmiar i proporcje i chyba tak pozostanie, bo jak
  • Odpowiedz
  • 1
@NoMercYYY o tak, s10e też szanuję. Rozumiem, że Xperia może nie podchodzić, bo jest nietypowa. Mi zajęło miesiąc aż się przekonałem. Miałem to szczęście, że mogłem raz na jakiś czas używać Xperia 5. W koncu zaskoczyło i niestety teraz tylko xperia. Niestety, bo sony jest drogie.
  • Odpowiedz
@Fandroid:
Z tą calową matrycą to ściema.
Faktycznie optyka zgarnia tylko część jej powierzchni 0.6" (12mpx) co w połączeniu z obiektywem o światłosile f2.0.
Zgarnia podobną ilość światła jak w iphonie 13pro.
  • Odpowiedz