Wpis z mikrobloga

#bezpieczenstwo #yandex Powiedzcie mi czy to Yandex wyszukuje sobowtórów jak się wyśle zdjęcie z jakąś osobą (co oznacza, że każdy z nas ma od #!$%@? sobowtórów) czy on robi jakiś szybki face-swap żeby Cię "ukarać" i pokazać, że wyszukiwanie osób nie ma sensu? O co tu chodzi. Niektóre zdjęcia są no #!$%@? ta sama osoba ale gdzieś w stanach czy rosji.
  • 8
  • Odpowiedz
  • 1
@papiezowa_julka ogólnie dzięki Yandexowi odkryłem, że boot ukradł mojej lubej fotki i wstawił twarz na fejkowe konta only fans. Tak to jest jak ma się ładną dziewczynę. Zanim napiszecie, że może moja dziewczyna ma coś do ukrycia to nie, bo ciała się zgadzają kompletnie ;)
  • Odpowiedz
@papiezowa_julka: źle mnie rozumiesz, po prostu w wyszukiwaniu obrazków wybierasz wyszukiwanie obrazkiem, wskazujesz wyraźną fotkę lubej i wśród wyników możesz znaleźć kogoś obcego z twarzą twojej lubej widać, że to jest fakeappem zrobione. A była akcja ostatni, że boot fakeapp'a ile set milionów fotek #!$%@?ł do uczenia i może teraz je wstawiać gdzie chce. Na początku myślałem, że to taki shadowban za sprawdzanie licznej ilości twarzy, który widzę tylko ja
  • Odpowiedz