Wpis z mikrobloga

dopiero za 10 dni będę mógł złożyć wniosek, bo po 14 dniach od daty transakcji jest taka możliwość


@zapster: czyli po 3ech dniach ktoś nie odpisuje i zakładasz, że zostałeś oszukany? a dzisiaj poniedziałek.... trochę to naciągane...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dowcip: wiem, wiem, dlatego zanim podjąłem jakiekolwiek kroki, to zapytałem allegro, czy panikować, a Ci w odpowiedzi, że konto allegrowicza zostało zablokowane zanim napisałem. Więc zdążyłem kupić kiedy oni je blokowali -.-
@zapster: Widze ze ta sama sytuacja. Kupilem wczoraj, doslownie kilkanascie minut po zakupie gosciowi zablokowali konto. :) Dawaj znac jak Ci bedzie szlo, ja na razie czekam na odp sprzedajacego w dyskusji.
@f3nix: @zapster: sorry że wołam, ale powiedzcie mi - tam jest jakiś tracker kupionych rzeczy na stronie allegrolokalnie czy trzeba wchodzić przez "moje zakupy na allegro.pl" (także pusto)? Albo to jest jakoś ułomnie uproszczone, albo ja jestem głupi - kolejny dzień mam status w zakładce kupione 'Płatność: Zakończona" i tyle, żadnego maila. Jak to śledzić w ogóle?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tosca303: jak się wycofał i jest sprytny tj. powie, że towar się zepsuł, to nic nie zrobisz
Jak nie jest sprytny, to możesz mu założyć dyskuje