Wpis z mikrobloga

#pracbaza #pieklomezczyzn #heheszki

W mojej firmie przyszło zaproszenie na szkolenie. Program mało konkretny ale generalnie ma promować pracowników i pomagać im się rozwijać. Zapisałem się.

PROGRAM:


Czym jest odwaga? Czym jest odważanie się?

* Odważanie się - robienie małych kroków, tzw. skoków

* Krytyk wewnętrzny, jak go uciszyć?

* Krytyka z zewnątrz, jak sobie z nią radzić?"


Tak jak myślałem - dostałem odpowiedź, że niestety źle się urodziłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
nieraz-nie-dwa - #pracbaza #pieklomezczyzn #heheszki 

W mojej firmie przyszło zapr...

źródło: comment_16351639572u2A8gFSYFODXD95WBXfgl.jpg

Pobierz
  • 85
@nieraz-nie-dwa A Mirek to w branży stalowej czasem nie pracuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)? Jeśli tak to raczej w tym ciekawym korpo raczej nie ma co liczyć na ciekawy rozwój (choć życzę, żeby u ciebie było inaczej)
@nieraz-nie-dwa: kiedyś w dużym korpo w Trójmieście pracownicy dostali zaproszenie "dla wszystkich" na coś w stylu "Dni Kobiet". Na zaproszenie explicite napisano, że wszyscy są mile widziani. Zaakceptowałem, poszedłem, i pewnie z 5 innych facetów na około 100 osób. Zaraz na początku prelegentka zasugerowała, że to spotkania tylko dla kobiet, po czym ja i "koledzy" wyszliśmy. Takie "wszyscy", o
@nieraz-nie-dwa: ale z tymi #!$%@? nigdy nie ugrasz nic mówiąc o dyskryminacji mężczyzn bo biały mężczyzna wg nich nie może być dyskryminowany z definicji. Trzeba ich ta sama bronią i grzecznie że jest ci przykro że automatycznie założyła że jesteś osobą binarna i że jak mają "odwazac się" osoby niebinarne skoro ona odbiera świat w percepcji skrajnie binarnej bigenderowej i jako biała ciskobieta chce zamykać usta osobom genderfluid bez upewnienia się