Wpis z mikrobloga

Hymn z filmu Faraon pasuje do wysławiania wysławia Tuska , jest nawet nawiązanie do Słońca ;)

O Ty, który wznosisz się nad horyzonty i przebiegasz niebo
O Ty, który rzucasz promienie na nasze oblicza
O Ty, który idziesz bez zatrzymania się
O Słońce OTy, który mnożysz godziny dnie i noce
O Ty, który oświetlasz ziemię i samego siebie...

Wersja dźwiękowa na wideo

#bojowkadonaldatuska #tusk #faraon #neuropa #4konserwy
szurszur - Hymn z filmu Faraon pasuje do wysławiania wysławia Tuska , jest nawet nawi...

źródło: comment_1635147692d2PT1T9fJIrw0cmfFxWpZ4.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
Ale to o konfiarzach piszecie SEKTA, kiedy do Tuska już się modlicie xD


@dubstract: ja w swoich znajomych na FB mam 3 takie osoby, które całego walla i cały swój profil mają zayebane konfiarskim spamem i memami xD dla nich dzień bez wklejenia jakiegoś konfiarskiego mema albo dzień bez napisania jakiejś głupoty partyjnej na lokalnym serwisie informacyjnym to dzień stracony xD Nie dziw się że panuje opinia że wyborcy Konfederacji to
  • Odpowiedz
Ale to o konfiarzach piszecie SEKTA, kiedy do Tuska już się modlicie xD


@dubstract: Wszystko co jest w ten sposób śpiewane to dla ciebie "modlitwa"? Aż tak sprany kościółkiem mózg?

O Słońce


@szurszur: To nawiązanie do przezwiska ze słońcem peru?
  • Odpowiedz
@szurszur: Mam nadzieję, że uda się Panu Donaldowi Franciszkowi Tuskowi wybawić nas od pisowskiej szarańczy.

Jeśli nie zrobi tego dla nas, zrobi to dla przyszłości swoich wnuków, by żyli w Polsce Obywatelskiej
  • Odpowiedz
@dubstract: Tusk jako Słońce Peru, czy Mesjasz Polaków to jest mem, który funkcjonuje na podobnej zasadzie jak Krul Korwin. Za to różnica jest taka, że gdyby Tusk jutro zmienił zdanie i na przykład wszedł w sojusz z narodowcami, to neuropki by go nie broniły, tylko bez sentymentu wycofaliby swoje poparcie w tym samym momencie. A w sekcie nie możesz nie zgadzać się z guru.
  • Odpowiedz
A ty za to tępy


@dubstract: Kryptoprawolu. To że wypowiadasz się w tematach krytycznie o pis nie znaczy że nie jesteś prawusem. Mimo całej twojej konspiry i udawania edgy symetrysty wszystko się rypsło gdy łyknąłeś prymitywny psi gwizdek zrozumiały praktycznie wyłącznie przez PL skrajną prawicę. xDD
  • Odpowiedz