Wpis z mikrobloga

@19216811: smiesza mnie takie komentarze XD mialem oneplusa 6 - 2,5 roku zero zaciec itp. Przesiadlem sie na ip12. I co? Iphone 12 jest wolniejszy niz moj 2.5 roczny oneplus (chinczyk) XD

@Ignacy_Loyola: normalnie bierz realme, ten telefon przy odrobinie wiedzy jak z niego korzystać bedzie dzialac z 4-5 lat bez zaciec.
@Ignacy_Loyola: starczy. Do bugów i lekkich zacięć można się przyzwyczaić, to nie android 7.0 że wywala aplikacje bo tak.

smiesza mnie takie komentarze XD mialem oneplusa 6 - 2,5 roku zero zaciec itp.


@kermirz: obczajałem nie jeden telefon na androidzie i zawsze coś potrafiło się przyciąć czy zwolnić, nie ma tak że to działa bezbłędnie - zwłaszcza u mniej popularnych producentów. Po prostu nie ma tragedii i normalnie się z
@kermirz: ciekawa teza, też miałem oneplusa 6 i przesiadka na iphona 11 pro. Delikatnie mówiąc nie zgadzam się z tobą i miałem zupełnie inne odczucia XD. Ale pewnie nie miałeś iphona skoro to piszesz.
@19216811: mam iphone 12 XD No ale co tu duzo mowic, iphone nic nie mozna zmienic, w oneplusie mialem skonfigurowane rzeczy ze dzialal zajebiscie szybko.

@aarahon: no tak, jesli masz kontakt z xiaomi za 500 zł to mozna miec takie spostrzezenia, natomiast tak jak mowie, zero zaciec. Bledy sie zdarzaja z aplikacjami, tak samo jak na iphone (np. do teraz mam blad w messengerze z filmikami ktore skacza, wywalaniem aplikacji