Wpis z mikrobloga

  • 2
@piotrveyner gwarantuję Ci że czekam na zestaw w postaci stadionu Realu od kilkunastu lat i jestem skłonny zapłacić sporo za porządny projekt na kilka tysięcy elementów ;)
  • Odpowiedz
  • 2
@piotrveyner proszę przeczytaj mój komentarz numer jeden jeszcze raz. Napisałem w nim, że czekam na konkretny jeden model jakim jest stadion Realu. Nie kupię żadnego innego, ponieważ nie mam takich potrzeb. Była to odpowiedź na Twój komentarz, że nawet fani tych zespołów nie kupują takich zestawów.

Czy popieram takie projekty ze strony LEGO? Jest mi to szczerze obojętne, wydaje się, że to ich kolejny naturalny kierunek w ramach rozwoju biznesu i tyle
  • Odpowiedz
@kebobi: Na Twoim przykladzie widac, ze Lego wypusci 6 zestawow z lacznie 28k klockow, a Ty kupisz tylko jeden z nich, dajac im zarobic z 50-100 usd. A blokuja zauwazalna czesc swoich mocy, ktore by mogly pojsc na 10-12 fajnych zestawikow
  • Odpowiedz
@piotrveyner: ale na #!$%@? ta dyskusja? Co Ty myślisz, ze lego to instytucja charytatywna? Jeśli by im się kasa nie zgadzała to by nie robili kolejnych zestaw a widocznie się zgadza skoro robią, kibiców danych klubów jest kilkadziesiąt a nawet kilkaset milionów wiec target jest bardzo duży
  • Odpowiedz
@piotrveyner: zobacz jak to wyglada na przykładzie VIDIYO albo Hidden side. Przykład który niemal każdy kojarzy: lego wypuściło wyżej wspomniane serie, sprzedają się mega słabo, lego po jeden maks dwóch seriach odpuszcza kompletnie temat bo to finansowy niewypał.
Teraz wystarczy porównać to do stadionów. Wypuścili najpierw MU, być może stwierdzili ze to właśnie kibice tego zespołu są odpowiednia grupa na której można przetestować czy dany produkt się przyjmie. Po dłuższym czasie
  • Odpowiedz