Wpis z mikrobloga

zgodnie z Waszą rekomendacją będziemy wrzucać wpisy pod tagiem #betekipa :)
pierwsza propozycja na dziś od naszego moderatora na Maćka na mecz #manchesterunited vs. #liverpool

Premier League
Manchester United - Liverpool
17:30
️ Old Trafford
️ Canal + Sport
Przewidywane XI
#manu ➡️ De Gea – Wan Bissaka, Maguire, Lindelof, Shaw – Matic, McTominay – Greenwood, Fernandes, Pogba – Ronaldo
#liv ➡️ Alisson – Robertson, Matip, Van Dijk, Alexander Arnold – Milner, Fabinho, Henderson – Mane, Firmino, Salah

Chyba nie będzie przesadą stwierdzenie, że Mohamed Salah w obecnej formie to TOP 3 piłkarzy na świecie. Świetnie radzi sobie z obrońcami rywali na tym prawym skrzydle, co pokazał choćby ostatnio w meczu z Watfordem mijając kilku defensorów na bardzo małej przestrzeni. Utrzymuje bardzo dobrą skuteczność do czego już nas w sumie przyzwyczaił na przestrzeni ostatnich sezonów, po 8 kolejkach ma na swoim koncie 7 bramek, co czyni go najlepszym strzelcem Premier League wraz z Jamie'm Vardym. W Lidze Mistrzów również spisuje się rewelacyjnie, po meczach z Milanem, Porto i Atletico, czyli nie byle jakimi drużynami, ma już 5 strzelonych goli i w klasyfikacji strzelców przegrywa tylko z Hallerem oraz naszym Robertem Lewandowskim. Ogólnie w rozgrywkach klubowych notuje serię 9 spotkań ze zdobytą bramką. Oczywiście te wszystkie liczby nie są dziełem przypadku, Egipcjanin oddaje bardzo dużo strzałów na bramkę, w lidze angielskiej jest to aż 4,1 strzału na mecz, z czego 2,4 celnego, jest to trzeci wynik w lidze po Antonio z West Hamu oraz Cristiano Ronaldo. Spójrzmy jak to ostatnio bywało z Faraonem:
vs Atletico - 2 strzały, 2 celne, 2 bramki
vs Watford - 5 strzałów, 2 celne, 1 bramka
vs Man City - 3 strzały, 1 celny, 1 bramka
vs Porto - 2 strzały, 2 celne, 2 bramki
vs Brentford - 3 strzały, 2 celne, 1 bramka
Jak widać wszystkie statystyki które podałem mają swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości. Dzisiaj mecz z Manchesterem United, który kompletnie nie przekonuje patrząc na to jakie mają możliwości kadrowe, dosyć często "łamie" z tymi słabszymi drużynami, ale tutaj może być im ciężko o taki scenariusz, The Reds wyglądają dużo lepiej moim zdaniem i są dla mnie faworytem w tym starciu, zresztą dla bukmacherów również. Obrona Lindelof - Maguire wyczynia ostatnio cuda, a zwłaszcza Anglik co chwilę popełnia jakiś poważny błąd. Naprawdę nie wróżę im sukcesu w pojedynku z ofensywną trójką z Anfield. Były zawodnik m. in Romy ostatnio spisuje się nieźle w starciach z Czerwonymi Diabłami
13/05 vs ManU - 4 strzały, 1 celne, 1 gol
24/01 vs ManU - 6 strzałów, 4 celne, 2 gole
17/01 vs ManU - 3 strzały, 0 celnych
Liverpool jest najczęściej strzelającą drużyna w Premier League, więc niech to się dzisiaj potwierdzi, a Salah udowodni swoją klasę. Myślę że kursik fajny jak na takie zdarzenie.
Powodzenia!

#bukmacherka
  • 8
  • Odpowiedz