Wpis z mikrobloga

@PyraPrzeznaczenia: Ja bym się irytował. Denerwuje mnie jak jedna słuchawka bezprzewodowa ma inny procent baterii od tej drugiej bo skoro są identyczne i wysyłają ten sam sygnał to powinny być dalej jednakowe nawet w rozładowaniu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Jakbym miał jedną piętę szorstką, a drugą nie to bym się zastanawiał czy ta jedna pięta wykonuje więcej pracy np. podczas chodzenia od tej drugiej.
@Bitszkopt No właśnie. Co tej pory jak coś mi się działo z piętami to po równo, ale w sumie to może być tak, że jedna ma inne obciążenia, bo w jednym bucie kiedyś odkleiła mi się wkładka, sama zagięła i przykleiła zagięta. Więc czuję grzbiet tego zgięcia gniecie mi piętę, jak daleko idę i wrócę i zdejmę buty to mam taki obolały pasek na pięcie. Więc pewnie o to chodzi. Na różnych
to ludzie mieliby paskudne pięty, ale mało kto chodzi do podolog


@PyraPrzeznaczenia: dowod anegnotyczny to nie dowod

tak, twarda skora na pietach to zajwisko bardzo powszechne, tylko sie o tym nie rozmawia
tak, dzis ludzie chodza do podologa a nawet mam kolezanke co sie tym zajmuje i nie narzeka na brak klientow
@brakloginuf Koleżanka podolog to tak samo anegdotyczny dowód. Z mojej rodziny nikt nigdy nie był. Nie widzę sensu w pójściu gdzieś i płaceniu za oglądanie mojej szorstkiej pięty. Niezależnie co zostałoby mi zlecone mogę sobie to kupić i zrobić bez wizyty u podologa. Do tej pory pumeks był spoko.