Wpis z mikrobloga

Z innej beczki
Wiki jutro startuje w zawodach w Markach pod Warszawą. Ciekawe czy ktoś z uczestników HP będzie jej osobiście kibicować, czy raczej wszyscy w Sopocie będą kaca leczyć po wczorajszym i dzisiejszym melanżu? Nie wiem jak Wy, ale ja raczej czarno widzę relacje Wiki z innymi z HP po programie

Wklejam link jak Wiki odbiera numerek na jutrzejszy start

https://streamable.com/ifa2e9

#hotelparadise
  • 53
@Dewasta: dokładnie.... dziwnie to konspirą pachnie.
Lajkują jej posty Milchad, Szynszyl, Penisista, Sara i Świnia, ale to bardziej grzecznościowe jest a może nawet PR-owo to robią
No cóż..... pożyjemy zobaczymy czym to tak naprawdę śmierdzi ( _)
@Rosalinea: a mi się wydaje że z Milem, Penisista, Sara i of kors Kasia faktycznie może mieć kontakt (noi Jarosem). A z tego co zauważyłam to ze stara gwardia to nawet się nie obserwuja (oprócz Uszatka) - zresztą trudno się dziwić. Już praktycznie tylko miesiąc został więc niedługo się dowiemy co i jak.
@Rosalinea: @Lolek1011: Generalnie jakiś czas temu, jeszcze przed wejściem do hotelu Sary, latały po ich Intagramowych Q&A pytania z kim z hotelu mają najlepszy kontakt: Natka wskazała Nono, Nono Natkę, Łoniak wskazał starą gwardię: Natkę, Nono, Łukasza, Darka, ale nie Klauno. Miłosz, Mil, Janek, Kuba wskazywali głównie siebie nawzajem, gdzieś tam się jeszcze przewijała Kasia. Teraz na podobne pytanie Inga nie chciała odpowiedzieć wykręcając się możliwymi spojlerami. Być może produkcja
@Lolek1011: jakiś tam ma z pewnością.
Domniemam, że jej styl życia i pasja wszystkich przerosła niestety.
Z Łajno ma kosę i to czuć na odległość, nawet po story Maji Staśko da się to wyczuć. Z NoNo nie kumam o co może chodzić, ale ja nie ogarniam tej „ obcej czarnej inteligencji” /bez rasizmu/ i Natka to dla mnie porażka tego sezonu nr1. Chciała być kimś istotnym tej edycji, ale źle sobie
@Rosalinea: tak jak mówisz - jej całe życie kręci się w okol przygotowan, zawodów, ścisłej diety więc pewnie nie poimprezuje za wiele. Poza tym cieszy się o wiele większą popularnością niż cała reszta, nie musi reklamowac firmy która sprzedaje zegarki z Alie albo podroby perfum żeby sobie dorobić więc pewnie jakiś element zazdrości też jest. No generalnie między nią a tymi laskami jest totalna przepaść.
@Lolek1011: dokładnie
Jak dla mnie to jedyna osoba nie tylko tej ale pozostałych edycji godna podziwu i szacunku. Zdobywa popularność nie dzięki HP, wręcz przeciwnie, przez to, że HP było dla niej tylko przerywnikiem i odskocznią ryzykowała utrata na wizerunku!
Można ją za wiele sytuacji skrytykować, ale to chyba jedyna postać jaką chce obserwować i jej kibicować na starcie
@Rosalinea: to chyba nie są jakieś duże zawody, więc w ogóle obecność znajomych (z hp lub innych) może być rzadkim zjawiskiem. Co nie zmienia tego, że faktycznie musi mieć słabe relacje z całą reszta. W ogóle ta ekipa się mało razem trzyma, tylko Gdański skład wrzuca razem relacje regularnie.
@Lolek1011: To prawda. W sumie z całej tej edycji ja osobiście obserwuję tylko Wiktorię i Miłosza (z ciekawości póki co po powrocie Wiktorii). O całej reszcie wiem tylko tyle, co tu przeczytam. Ci ludzie mnie nie porwali swoimi osobowościami ani niczym. Ale trzeba im przyznać jedno- jest kompletnie inaczej niż w poprzedniej edycji. Potrafią się kontrolować, mylić tropy (jeżeli przyjmiemy, że obserwowanie kogoś lub nie jest czymś zaplanowanym a nie prawdziwą
@Joanna_Maria_W: w tamtej edycji zrabali po całości - dziwne że produkcja na to pozwoliła. Nawet jak były jakiekolwiek konflikty to wiadomo że były zażegnane bo wszyscy imprezowali razem jako jedna wielka rodzina. O tym że było widac że wszystkie pary się porozpadaly nawet nie wspomnę. Tylko wyjazdziki w ramach barterow i zero myślenia o tym że wzięli udział w programie tv i dobrze byłoby te 3 m-ce się wytrzymac. Z 4
@Lolek1011: ja mam identyczny zestaw w obserwujących ( oprócz Janka), jeszcze mam Jarosa i ta nową Kate- coś tam.

Zawsze mam nadzieje, że uczestnicy okażą się wartościowymi i ciekawymi postaciami, i nic z tego nie wychodzi. Z pierwszej i drugiej edycji nie obserwuje nikogo oprócz Aty, bo ona dla zwierzątek dużo poświęca.
Z trzeciej tylko Marcina, bo mnie bawi jego poczucie humoru.
@Rosalinea: a tych dwoje tez obserwuje - zapomniałam o nich. Ale czuje ze nie na długo. Mam już tez pseudonim dla Jarosa - Grucha ;) ja z 3. obserwuje tylko Simona - ale już nawet nie przeglądam jego stories. Ale ciekawe jak pokazuje życie Polonii w Stanach, w tym chyba zaczęłam rozumiec fascynacje disco polo. Resztę z doskoku i jak coś to głównie Krzysia z uwagi na eghm zabawny content. Moj