Wpis z mikrobloga

  • 8
Na początku chciałbym napisać że nie oglądam Polskiej ligi tylko mecze reprezentacji + mecze w pucharach polskich drużyn, zastanawiałem się ostatnio odnośnie tematu omijania przez selekcjonera polskiej ligi i stwierdziłem że sam zobacze sobie jakiś mecz, jestem w trakcie oglądania meczu Lechia Gdańsk vs Górnik Zabrze i już wiem dlaczego selekcjoner nie bywa na meczach naszej ligi.

Ludzie wy jesteście w stanie to oglądać w każdym tygodniu? ()

#gdansk #mecz #pilkanozna #reprezentacja
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@magiol: no ja z reguły oglądam ekstraklase i wcale nei twierdząc że to jakiś dobry poziom piłki (absolutnie nie!) to jednak ostatnio oglądając jakiś mecz barcelony z dynamem kijów bodajże we wspaniałej LIDZE MISTRZÓW prawie zasnąłem i mógłbym spytać o to samo: "wy to regularnie oglądacie i nikt was nie zmusza?"
  • Odpowiedz
  • 1
@magiol tak. zeby nie bylo, ogladam tez inne ligi, ale te mecze sa obojetne. jasne, fajnie poogladac pilke w najlepszym wydaniu, ale majac do wyboru liverpool vs city to wybiore gornik vs radomiak XD
  • Odpowiedz
@magiol dlatego ja chodzę tylko na derby, albo od wielkiego dzwonu, bo można mordę drzeć bezkarnie, działa to odstresowująco, ale chodzić na to codziennie, albo się o to spinać, to już trzeba spaść z c---a ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz