Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Czy ktoś w Polsce korzysta z #psnow i mógłby porównać go do #geforcenow lub #stadia ? Od kilku miesięcy jestem graczem cloudowym i jakość Stadii i GeForce now jest dla mnie bardzo dobra ale większość tytułów,które chciałem ograć już ograłem i pora na exy od PlayStation z tym że wiem iż psnow nie jest oficjalnie dostępny w Polsce i trzeba korzystać z konta uk, co wg mojej logiki wiąże się z korzystaniem z bardzo oddalonych serwerów i pewnie ma to ogromny wpływ na jakość obrazu ale mimo wszystko chce spróbować a przed tym chętnie posłucham waszego zdania :)

#playstation #ps4 #ps5 #cloudgaming #cloud #gry
  • 8
@cleveland: Zacznijmy od tego że w psnow gry z PS4 pobierasz normalnie na dysk i grasz jakbyś pobrał cyfrówkę, w przypadku gier na PS3 jest dopiero granie w chmurze. W praktyce warto rejestrować na GB (najmniejszy ping) - lag przy grach które wymagają relaksu delikatnie odczuwały.
@cleveland: Grałem w chmurze (ps now) w gry z ps3 przy szybkości prawie 100 mbit/s i wiadomo opóźnienie jest odczuwalne (chodzi o naciśniecie przycisku i wywoływaną akcję na ekranie), jakość nie wygląda tragicznie ale jest 720 p (grałem na ps4 pro). Z tego co zauważyłem streamowanie gier dedykowanych na ps4 wygląda lepiej niż streamowanie gier z ps3 (można je też pobrać na dysk).