Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 27
Zdałem sobie sprawę że osoby z tagu #antynatalizm to dokładnie to samo co sławny tag #przegryw. Dlaczego:

przegrywy - są nieatrakcyjni/aspołeczni/bez szansy na związek/mają depresję i żadna osoba nie chciałaby stworzyć z nimi związku, więc w rezultacie skutkuje to nienawiścią do kobiet i mężczyzn którym się "udało".

antynataliści - są nieatrakcyjni/aspołeczni/bez szansy na dziecko/mają depresję i żadna osoba nie chciałaby założyć z nimi rodziny, więc w rezultacie skutkuje to nienawiścią do zakładania rodziny (poczęcia bombelka) i ludzi, którzy zdecydowali się na ten krok.
greedy_critic - Zdałem sobie sprawę że osoby z tagu #antynatalizm to dokładnie to sam...

źródło: comment_16349838707cyDdtFfBO2lBvZr9ZBcJM.jpg

Pobierz
  • 36
przegrywy - są nieatrakcyjni/aspołeczni/bez szansy na związek/mają depresję i żadna osoba nie chciałaby stworzyć z nimi związku, więc w rezultacie skutkuje to nienawiścią do kobiet i mężczyzn którym się "udało".


@greedy_critic: jestem zje^^^ny z wielu względów od roku 0. Nikogo nie nienawidzę, to fajnie, że komuś się w tym życiu udaje.

Trollujesz, ale wyjaśnie mimo wszystko; życie wiąże się z niezasłużonym przypadkowo rozdawanym cierpieniem. Są tacy, którzy uznają, że wskutek tego
@greedy_critic: no jak pieprzysz głupoty że ludzie, którzy nie mogą znaleźć partnera/partnerki czują przez to nienawiść do zakładania rodziny, to jest to ewidentny bait, ktoś Ci pisze że jest w szczęśliwym związku, w którym żadna ze stron nie chce dziecka, a Ty się obrażasz i dajesz mojego niebieskiego na czarno, po czym go wołasz geniuszu jak on nie ma możliwości odpisać. To powiedz mi, jak ktoś ma tu poważnie traktować Twój
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Neko-chan51: wy robicie to na tym tagu przez cały czas ( ͡° ͜ʖ ͡°) żadnej merytoryki, tylko "nataliści be i fu"

@Sandrinia: to że jesteście za biedni na dziecko i jedyny wydatek na jaki możecie sobie pozwolić to "gierki", nie znaczy że macie prawo się wypowiadać w tym temacie ()

@lazik_lesny: to udowodnij że się mylę ( ͡