Wpis z mikrobloga

Jak tam czutka na najbliższy Main Event?
Faworytem bukmaherów i typerów z tapology niby Vettori, ale w sumie trochę mnie to dziwi. Co prawda nie da się wypaść gorzej, niż Costa w swojej ostatniej walce, ale Marvin również pokazuje, że głową mocno uderza w sufit swojego potencjału i jest po prostu zawodnikiem średnim i topką nigdy nie będzie, nie mając jakiegoś wyraźnego atutu. Imo Borrachinha to bierze.
#ufc #mma
Pobierz
źródło: comment_1634945449f3HXRzx5EZgjs3W4P1kPDQ.jpg

Wygrany?

  • Paulo Costa 47.6% (20)
  • Marvin Vettori 52.4% (22)

Oddanych głosów: 42

  • 9
@Seee: Te bety są #!$%@? xD, dla mnie Costa, #!$%@? się jak trza, a z Romero dał ultra pokaz swoich umiejętności i tym zyskał mój szacunek, nie sądzę, żeby Vettori był groźniejszy niż Joel i reszta, a Costa bił się z lepszymi niż Vettori.
A bierze, bo musi się odbudować po walce z Adesanyą, a Marvin jednak zajmuje miejsce w topce :P.
@AGS__K: @jajecznapasta: @Xadrianx00: @Blu3skY: @kmds: Opinie widzę podzielone, ale bliżej nam równowagi niż jakieś zdecydowanej faworyzacji jak u buków. Tak mi się właśnie wydawało, że w środowisku walka krąży koło 50-50 (subiektywnie 70-30 Costa).

Wydaje mi się, że Costa ma coś czego po Vettorim spodziewać się nie możemy - nokautujący cios. Właściwie wszystkie wygrane Marvina to decyzje lub duszenie zza pleców, a ostatnie jego walki są mixem
@kmds: miałeś nosa, ale nie opłacało się stawiać na Vettoriego, wolałem zaryzykować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czasem się wygra, czasem przegra taka natura tej zabawy