Wpis z mikrobloga

  • 2
Wysyłal ktoś cos przez przesyłke #olx
Mogą mnie oskamować z itemow albo poleciec w #!$%@? ze nie dotarła czy coś pierwszy raz zamierzam sprzedać przez ten portal z przesyłką ????
  • 5
  • Odpowiedz
@Gragi: nie, wszystko legit, nie da się wysłać powietrza w pudełku, ani cegły zamiast telefonu bo pod paczkomatem stoi kontroler i pałuje jak się coś nie zgadza

  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Dibhala wlasnie chce sprzedac ps4 w sumie ktos moze powiedziec ze wyslalem mu powietrze nie da sie zweryfikowac i odesle pusty karton tego sie obawiam a konto w olx i tak pewnie cwaniaki na żula dowod osobisty robią
  • Odpowiedz
@Gragi: odżałuj 10% na a.lokalnie, albo większe frycowe na zwykłym

ja nie wiem co siedzi w głowach tych co gonią i kupują elektronikę na olx, bo to rak złośliwy z jednej i drugiej strony
  • Odpowiedz
@Gragi: czuje ze masz nascie lat, wszedzie cie moga "oskamowac" czy nawet oskalpowac. Nie pisz ???? bo juz gimbusem lub grazynka z OLX zalatujesz z takimi nie robie transakcji ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wg mnie jak masz czyste sumienie i nie wysylasz smiecia to 99% ze wszystko bedzie OK, sprzedalem rzeczy za kilka tys (w tym drogi laptop) i nie mialem przebojow. Twoja historia moze byc inna,
  • Odpowiedz