Wpis z mikrobloga

Dzisiaj usłyszałam gównoburze w #superpharm, że oszukują klientów, bo na internecie ceny są niższe niż w sklepie xD a ona specjalnie do sklepu przyjechała i mają jej teraz sprzedać w niższej cenie :D

#bekazpodludzi


@LactoseFr33: Ej ale miras ja mialem podobny przypadek. Co prawda nie w apece a w sklepie agd. Patrze cene na necie - pasuje to jade. Na miejscu okazalo sie ze maja wyzsza cene. To zagaduje kolesia
  • Odpowiedz
w superpharmie raczej tego nie praktykuja :D


@LactoseFr33: jesi nie maja jasno zazaczone ze ceny internetowe roznia sie od stacjonarnych to sa we dupie.

Jest taka firma (tym razem kompiterowa) ktora ma jasno na stronie napisane - ceny dotyca platosci gotowka. Jak placisz karta to jest drozej. I takie cos rozzumiem - jasne okreslenie warunkow. No i to s te warunki. jesli na stronie nie bylo rozroznienia pomiedzy "zakup online" a
  • Odpowiedz
@gorzki99: akurat nie wczytywałam się dokładnie w regulaminy :D w każdym razie sama swój produkt zamawiałam w necie z darmowa dostawą do sklepu, mimo iz praktycznie stalam obok niego i jakoś mi to problemu nie zrobilo. Rozumiem, ze niektórym może robić.
  • Odpowiedz
akurat nie wczytywałam się dokładnie w regulaminy :D


@LactoseFr33: A ktory polak to robi? :PP

Rozumiem, ze niektórym może robić.


No ja akurat nie rozumiem. Jak kumpla chciala zmienic lodowke to kumpel stwierdzil ze "pojezdzimy po sklepach zeby "namacala i sie zdeydowala" a i tak zamowia w necie ta co "namacala" bo taniej.

Dla mnie to kuriozum jesli mamy sklep X ktory jes zarowno stacjonarny jak i internetowy i na rozne
  • Odpowiedz
@gorzki99: jest to dziwna sytuacja, ale rzeczywiście ja się bardziej dostosowuje się sklepu niż chcę, żeby sklep się dostosował do mnie. Zamówienie czegoś w internecie, jeszcze z "zyskiem" to sama przyjemność :D
  • Odpowiedz