Wpis z mikrobloga

@davv94: Historia zapaleń mięśnia sercowego, wg. rozporządzenia "problemy z krążeniem"

Zwolnieni są z problemami z krążeniem, oddychaniem i problemami psychicznymi, aczkolwiek z tymi dwoma pierwszymi nie czujesz przynajmniej się jak idiota xD

@Rabusek: zacznijmy od tego, że oni sobie wymagają masek na podstawie rozporządzeń, więc w zasadzie to kończy dyskusje. Ja miałem kilka sytuacji że mówili w sklepach czy komunikacji żebym założył maskę i jak chcieli papierka to sięgałem do portfela i mówili, że dobra nie muszę pokazywać. Ciekawy jestem tylko co będzie teraz, bo widzę, że ostro zaczynają nakręcać propagandę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Rabusek: Normalnie jak jest sezon chorobowy, to powinniście zamykać swoje sączące się śluzem kinole i gardła, żeby nie rozprzestrzeniać rynowirusow etc. Jak u naszych przyjaciół z dalekiego wschodu
@Rabusek: ja mam #!$%@? na maski ale do sklepu zawsze wkładam co by mnie debile jakieś nie zlinczowały, poza tym czuję się incognito xD Z klientem jak jadę to też zakładam bo #!$%@? potrafią gorsze oceny wystawić mimo przesłony i się trzeba tłumaczyć supportowi to wole założyć i mieć spokój... Ogółem to ani mnie te maski nie ziębią ani nie grzeją ¯\_(ツ)_/¯