Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@cloudymango: Jak nie chcesz z OC robić, to lakiernicy biorą przynajmniej 750 za element, a to na tyle duże że żeby się nie odznaczało to raczej całe drzwi do lakierowania
  • Odpowiedz
@Nowa_Zielonka_:

jak odjechales to tylko dobre imie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Odjechałem, ale zostawiłem numer. Wgl to chciałem wymienić żarówkę i nie domknąłem drzwi, zawiało i elo. Jszcze okazało się że żarówka jest zła. Dzień wcześniej mówiłęm starej, że trzeba wymienić od razu bo będzie nieszczęście jak będzie trzeba szybko gdzieś podjechać. "No nie no co Ty" xD ech
  • Odpowiedz
@cloudymango: Zrobiłem to samo parę lat temu na parkingu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zależy, co to za auto, ale nie wygląda na coś świeżego, ale pewnie i tak ze 300 minimum sąsiad będzie chciał dostać za coś takiego ( ͡° ͜ʖ ͡°) moim zdaniem lepiej skorzystać z OC, w końcu po coś je płacisz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jestem_dickem: Lakiernicy warsztatach mają popieprzone ceny, przerabiałem to kilka lat temu jak po dzwonię naprawiałem auto, ofkoz udało się znaleźć Mietka który za 2 elementy wziął 400
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@cloudymango: zależy jak sąsiad będzie chciał mieć zrobione. W najtańszej opcji tylko drzwi do lakierowania (wyciągnięcie wgniotki, szpachlowanie), ale żeby to było na tip top to dochodzi cieniowanie sąsiednich elementów, żeby lakierowane drzwi nie odznaczały się delikatnie innym odcieniem.
  • Odpowiedz