Wpis z mikrobloga

@PeterFile: no więc o to mi chodziło w moim pierwszym wpisie. Skoro OP pisze, że loszka 1/10 nie powinna wymagać 5k na rękę, to ja w tym widzę założenie, że takie wymagania są adekwatne dla bardziej atrakcyjnych. I to mnie zdziwiło: że wg OPa można poderwać ładną dziewczynę na zarobki 5k na rękę. ¯\_(ツ)_/¯
@katolabirynt: a teraz się tak naprawdę zastanów w jakiej głębokiej dupie są ci co mają 2 dzieci on zarabia 2300 zł ona 2000 zł. Plus 1000zł. Są we czwórkę i jeszcze mają kredyt na 2 pokoje. Zarabiając tyle co ty.
Niezła perspektywa. Jedną kiełbasa na śniadanie dla czterech.
@Chopin_fapu: spoko, może mają w swoim mieście jakieś wysokie dodatki za wychowawstwo czy coś takiego. Realnie np. nauczyciele w liceach, które podlegają pod powiaty, zarabiają bardzo słabo. Stawki ustawowe są tutaj https://www.prawo.pl/oswiata/tabela-wynagrodzen-nauczycieli,499573.html i są niskie. Naprawdę znam niejeden przypadek nauczyciela z kilkuletnim stażem, który ma te 3500 na rękę. A godziny nadliczbowe zależą w dużym stopniu od tego, czego uczysz i czy dyrektor Cię lubi.