Wpis z mikrobloga

to uczucie gdy na #studbaza co chwila stoją jakieś kobitki z różnych banków i wciskają studenciakom konta. a ja wtedy podchodzę śmiechając w duchu i pytam co ma takie konto do zaoferowania. i one biedne, niczego nieświadome, wymieniają te wszystkie darmowe opcje i czego to nie dają. a ja wtedy mówię że mam to wszystko, bo jestem w syncu. później zaczynam wymieniać jeszcze wszystkie inne zalety mojego konta a one zawsze robią taką samą twarz i mówią "no cóż" a ja wtedy odchodzę śmiechając już na twarzy

#oswiadczenie #banki #tylkosync
  • 18
@padobar: To ja mam tak z kredytami, wmawiają mi jaki mały % oferują, jakie kwoty blabla, a ja im "Mam kasę pożyczkową w robocie bez odsetek" i bach cisza.
@Vorland: płacę 0

do tego co miesiąc dają mi parę złotych za zakupy w necie

0 złotych za jakikolwiek bankomat (na świecie), 0 zł za przelewy (nieskończona ilość miesięcznie, w tym 10 przelewów natychmiastowych), 0 zł za wpłatomaty (ileśtam wpłat miesięcznie)
@Vorland: banki się zmienia. jak skończy to skończy, mnie już tam nie będzie. zresztą martwisz się że wprowadzą opłaty i że nie będzie tak kolorowo jak teraz a sam aktualnie płacisz za konto xD