Wpis z mikrobloga

Byłem se na cepie kupić taką piankę do tapicerki bo se myłem w aucie i się skończyła w trakcie pracy i tak łażę i łażę i szukam i nie ma takiej jak chce i dziewczyna z kasy zapytała czy pomóc i mówię że szukam takiej pianki do tapicerki stp takiej zółtej i przyszła i szuka ze mną i mówi że kojarzy że była ale musiała się sprzedać już bo tylko dwie puszki i doradziła żebym nie kupował u nich tylko pojechał do takiego sklepu to tam będę miał taniej i sprzedawca mi podpowie bo ogarnia detailing i podała adres sklepu i nawet w necie sprawdziła czy otwarty ale zamknięty już był i ja znałem ten sklep ale bardzo miła dziewczyna bardzo fajna taka uśmiechnięta i pomocna serio i takie właśnie bycie miłym sprawia że świat jest trochę lepszy bo proszę ja już trzeci dzień się cieszę na myśl o tej sytuacji potrzeba więcej ludzi jak Zuza
  • 3
  • Odpowiedz
@bArrek: jestem z tych ludzi co starają się uśmiechać i być miłym dla innych np. w pracy bo wyznaje zasadę że to wcale tak wiele nie kosztuje a komuś może dzień poprawić i trochę stresu odjąć
  • Odpowiedz