Wpis z mikrobloga

Ludzie kochani, no ludzie kochani... Patrzę ja sobie na ten skład Napoli, sprawdzam pozycja po pozycji... a Zielińskiego nie ma. Nie ma. Nawet na ławce go nie ma, ale ale ale nie przerywaj Paczul. Panowie, ja już wiele razy mówiłem o tym chłopaku, ale powiedzcie mi jak możecie go widzieć jako lidera w reprezentacji, jak on się nie łapie do składu na mecz z Legią? To nawet Idasiak na ławce Napoli jest. Zieliński to powinien zejść poziom niżej, do jakiegoś Zagłębia Lubin wrócić to może by się załapał do składu.
#mecz #kanalbekowy
a.....1 - Ludzie kochani, no ludzie kochani... Patrzę ja sobie na ten skład Napoli, s...

źródło: comment_16348388753UemKIMK82ngrCnylXT2N1.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@twinzpl:

Panie prezesie [uśmiecha się szelmowsko], pan prezes jak zwykle świetnie poinformowany. Ja się ośmielam stwierdzić, ja sądzę, że pan prezes jest najlepiej poinformowanym człowiekiem w świecie Calcio, w świecie włoskiej piłki [No, no, no... Brawo eee Mati]. Ja wam muszę panowie stwierdzić, że ja wykonałem dziś parę telefonów, ja rozmawiałem z Luciano Spalettim i dla mnie to posunięcie, ten ruch z absencją Piotrka nie jest zaskoczeniem. Powiem więcej, dla kogoś
a.....1 - @twinzpl: 

Panie prezesie [uśmiecha się szelmowsko], pan prezes jak zwyk...

źródło: comment_1634839925QcMpAGarVegkXp6VsU8Qqv.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 26
@aut91: Mati, ale ale ale przecież to jest Liga Europy, a Roma gra w lidze dla biedaków, dodatkowo Roma dostaje baty od Bodo oraz Glimt, gdzie Legia w dwóch meczach ich załatwiła. No ludzie kochani, tu się nie ma na kogo oszczędzać, przecież grać co 3 dni to jest ich zasrany obowiązek, co to Zieliński nie potrafi zagrać co 3 dni meczu? No ludzie kochani.
t.....l - @aut91: Mati, ale ale ale przecież to jest Liga Europy, a Roma gra w lidze ...

źródło: comment_1634841477jdd1d26D4N2AUqTVC4mHVd.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@twinzpl:

Panowie, pozwólcie, że się na chwilę wtrącę... Widzowie na czacie piszą, że dymy, a "Krzywy-Chłopak-z-Dębicy-69" pisze, że to wszystko jest jakieś pierdo... yyy, no że wodę lejecie. W każdym razie czas naszego programu dobiega końca, więcej o Napoli i lidze włoskiej w naszym programie #!$%@? SUT. Zostańcie z nami, zostawiajcie łapki w górę i subskrybujcie nasz kanał.
a.....1 - @twinzpl: 

Panowie, pozwólcie, że się na chwilę wtrącę... Widzowie na cz...

źródło: comment_1634841544LNlPX5jLRYQY20JuA5mrU9.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz