Wpis z mikrobloga

#!$%@? wymagać.... Ja po studiach za darmo pracowałem i cieszyłem się, że jest robota, a teraz nie dosć że się wykształci taki za publiczne piniendze to jeszcze wymagania będzie stawiał. Lepiej od razu planuj wyjazd do Rajchu
@jmuhha: We Wrocławiu stawka w przychodniach podstawowej opieki zdrowotnej to w tej chwili około 120 zł/h. Ale czym mniejsze miasto - tym lepsze stawki. Dla przykładu, koleżanka w małym miasteczku pod Legnicą ma 190 zł/h. Oczywiście mowa o stawkach na umowę - zlecenie/działalność. Jak chcesz robić rezydenturę z medycyny rodzinnej to stawki pewnie znasz.
@vomalio: A z jakimi innymi przypadkami ma styczność lekarz w npl? No, dodajmy jeszcze do tego ból brzucha i chęć wyłudzenia zwolnienia l4 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Pietrii: Karol1337 właściwie wyczerpał temat - ratowanie życia jest niejednokrotnie wyceniane dużo gorzej niż leczenie kataru. A warunki pracy są skrajnie ciężkie. A mimo wszystko ktoś musi w szpitalach pracować.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xTortox: ja np byłem z wacikiem z patyczka do uszu, który sobie dość głęboko wsadziłem w ucho ( ͡ ͜ʖ ͡
Pomógł, ale dość długo zastanawiał się czym to wyjąć.

Widziałem też ludzi którzy tam ledwo siedzieli, więc chyba z katarem nie byli
@vomalio: Dzielnicowy z Pcimia Dolnego też raz w życiu chwyci za broń, podnosząc ją z ziemi, gdy mu z kabury w toalecie wypadnie, a nikt nie opowiada, że jego służba przypomina amerykański film o policjantach ( ͡° ͜ʖ ͡°) Absolutnie Ci nie uwłaczam, ale nie oceniaj pracy npl po jednorazowej wizycie... ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oczywiście, nie twierdzę że poważniejsze przypadki się nie