Wpis z mikrobloga

Zarzucono mi że nie powinienem reklamować swojego kanału na YouTube zdjęciami mojej żony (podobno to spermiarstwo), pomimo faktu że ona głównie występuje w tych filmach. Zaproponowano mi aby własną ulaną mordą zakolaka reprezentował moje filmy. W związku z powyższym robię #pokazmorde i zobaczymy jak to zadziała.
Mój główny kanał YouTube gdzie publikuje filmy na temat Chin. Mój drugi kanał YouTube gdzie publikuje filmy z mojego życia codziennego w Chinach. W następnym odcinku który ukaże się jeszcze dzisiaj zobaczycie nielegalne chińskie jedzenie uliczne. Mój autorski tag: #tosachiny
LuckyStrike - Zarzucono mi że nie powinienem reklamować swojego kanału na YouTube zdj...

źródło: comment_1634823982Ma4JDNObCo8kHg44zc0mfI.jpg

Pobierz
  • 51
Cześć! Oglądałam wczoraj Wasz film o wynajmie mieszkania - konkretny, dobrze się i słucha i ogląda. Rób po prostu dalej swoje i tyle. Na wykopie świat się nie kończy. Pozdrowienia!


@aliali22b: dziękuje, napracowałem sie nad tym filmem żeby był na poziomie i szkoda że nie wszedł na główną jak wszystkie moje filmy bo się wykopki zesrały gdy zobaczyły zdjęcie baby ( ͡° ͜ʖ ͡°)
użytkownicy portalu na którym codziennie w gorących lądują ranne cycki oskarżają CIę o spermiarski content. Zaszczuli @MG78 a teraz próbują zaszczuć Ciebie. Wykop to ściek


@Aerwin: Dosłownie każdy youtuber który tu miał konto i był aktywny przestał się udzielać ze wzgledu na klimat jaki tu panuje (dwa pierwsze przykłady z rzedu: Cash i Kosmiczne Opowieści... nie chce mi się wymieniać dalej) ale ja nie odejdę bo sprawiłoby to zbyt wielu wykopkom
Niestety jest pewien odsetek użytkowników tego portalu, który zniechęca do tego aby publikować tu swoje autorskie treści :(


@MG78: Na zamkniętych grupach dla youtuberów wykopki mają opinie toksycznych. Kedyś Truszczyńska napisała że nie życzy sobie tego rodzaju widzów bo robią dziadostwo w komentarzach pod filmem i atakują innych komentujących. Większość moich filmów wchodziła na główną i pewno jak sam wiesz z doświadczenia że wyświetlenia z wykopu to około 3.5-4k (ten słynny