Wpis z mikrobloga

Zarzucono mi że nie powinienem reklamować swojego kanału na YouTube zdjęciami mojej żony (podobno to spermiarstwo), pomimo faktu że ona głównie występuje w tych filmach. Zaproponowano mi aby własną ulaną mordą zakolaka reprezentował moje filmy. W związku z powyższym robię #pokazmorde i zobaczymy jak to zadziała.
Mój główny kanał YouTube gdzie publikuje filmy na temat Chin. Mój drugi kanał YouTube gdzie publikuje filmy z mojego życia codziennego w Chinach. W następnym odcinku który ukaże się jeszcze dzisiaj zobaczycie nielegalne chińskie jedzenie uliczne. Mój autorski tag: #tosachiny
LuckyStrike - Zarzucono mi że nie powinienem reklamować swojego kanału na YouTube zdj...

źródło: comment_1634823982Ma4JDNObCo8kHg44zc0mfI.jpg

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
@LuckyStrike: Cześć! Oglądałam wczoraj Wasz film o wynajmie mieszkania - konkretny, dobrze się i słucha i ogląda. Rób po prostu dalej swoje i tyle. Na wykopie świat się nie kończy. Pozdrowienia!
  • Odpowiedz
Cześć! Oglądałam wczoraj Wasz film o wynajmie mieszkania - konkretny, dobrze się i słucha i ogląda. Rób po prostu dalej swoje i tyle. Na wykopie świat się nie kończy. Pozdrowienia!


@aliali22b: dziękuje, napracowałem sie nad tym filmem żeby był na poziomie i szkoda że nie wszedł na główną jak wszystkie moje filmy bo się wykopki zesrały gdy zobaczyły zdjęcie baby ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@LuckyStrike: użytkownicy portalu na którym codziennie w gorących lądują ranne cycki oskarżają CIę o spermiarski content. Zaszczuli @MG78 a teraz próbują zaszczuć Ciebie. Wykop to ściek
  • Odpowiedz
@LuckyStrike: Nielegalne chińskie jedzenie uliczne brzmi nieźle!
@Aerwin: Niestety jest pewien odsetek użytkowników tego portalu, który zniechęca do tego aby publikować tu swoje autorskie treści :(
  • Odpowiedz
użytkownicy portalu na którym codziennie w gorących lądują ranne cycki oskarżają CIę o spermiarski content. Zaszczuli @MG78 a teraz próbują zaszczuć Ciebie. Wykop to ściek


@Aerwin: Dosłownie każdy youtuber który tu miał konto i był aktywny przestał się udzielać ze wzgledu na klimat jaki tu panuje (dwa pierwsze przykłady z rzedu: Cash i Kosmiczne Opowieści... nie chce mi się wymieniać dalej) ale ja nie odejdę bo sprawiłoby to zbyt
  • Odpowiedz
@LuckyStrike: O nie wiedziałem, że Cash sie tu udzielał. WIesz, nie mów mów hop. Może usunicie konta na wykopie w portfolio Jutubera to jakiś milestone i oznaka sukcesu :D
  • Odpowiedz
Niestety jest pewien odsetek użytkowników tego portalu, który zniechęca do tego aby publikować tu swoje autorskie treści :(


@MG78: Na zamkniętych grupach dla youtuberów wykopki mają opinie toksycznych. Kedyś Truszczyńska napisała że nie życzy sobie tego rodzaju widzów bo robią dziadostwo w komentarzach pod filmem i atakują innych komentujących. Większość moich filmów wchodziła na główną i pewno jak sam wiesz z doświadczenia że wyświetlenia z wykopu to około 3.5-4k (ten
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@LuckyStrike: nie ma co się opierać i na siłę w tym bagnie siedzieć, nikomu na złość nie zrobisz shitpostując, wykopki są jak hydra, odetniesz jednego to pojawi się trzech innych..
  • Odpowiedz