Wpis z mikrobloga

Nie mogę nigdzie znaleźć rozwiązania tego problemu wiec spróbuje tutaj.

Mam PC, który podłączam sobie do tv żeby grać w gierki na kanapie. TV to Samsung model LE32B650T2WXXH. W kompie mam grafikę amd r9 270x wiec większość gier mi w full hd nie chodzi (a niektóre wcale nie chodzą ( ͡° ͜ʖ ͡°))

Z racji tego często jestem zmuszony zmniejszać rozdzielczość, no najczęściej na 900p. Od jakiegoś czasu jednak rozdzielczość w grach przestała mi się poprawnie zmieniać i ustawia się, przy ustawieniu na 900p na 1050p. Nie byłby to jakiś duży problem gdyby nie to ze przy takiej zmianie obraz sie kaszani. Kolory są wyblakłe i prześwietlone.

Jestem pewien ze kiedyś na tym tv normalnie mogłem zmieniać rozdzielczość na 900p i wszystko było git. W necie nie mogę znaleźć rozwiązania, sam w ustawieniach próbowałem już chyba wszystkiego, wiec może Mircy pomoga.

#programowanie #komputery #gry #kiciochpyta
  • 6
@Daqnny: nie wiem dlaczego akurat programiści mieliby się jakoś lepiej niż inni znać na sprzęcie, ale w drugą stronę, Twój wpis pojawia się na liście wszystkich spod tego tagu, jesteś pewien, że jest to w zakresie ich zainteresowań i chcą o tym czytać? Według mnie wpis nie ma nic wspólnego z programowaniem i nie powinno to się tutaj znaleźć.

Trochę to irytujące jak masz chwilkę i chcesz ją przeznaczyć na poczytanie