Wpis z mikrobloga

Mirki, gdzie dokładnie szukać tego bossa Crystal Sage? On jest gdzieś w lokacji Road of Sacrifices? Chyba go pominąłem, bo jestem już na tych bagnach, gdzie muszę gasić trzy płomienie aby otworzyc bramę do Strażników Otchłani. Mylę się?

Można łatwo się zgubic. Warto ubić tego Crystal Sage? Czy jak wrócę do poprzedniej lokacji a później znowu do tych palących się wież to będę musiał gasić je od nowa?

#darksouls #darksouls3
  • 6
@SgtPepper1942: nic nie musisz gasić od nowa ( ͡° ͜ʖ ͡°) za strażnikami będzie jeszcze parę lokacji, ale ostatecznie będziesz musiał dostać się do Irythyll, żeby to zrobić będziesz potrzebował itemu, a ten item zdobędziesz pokonując bossa w lokacji, która jest za crystal sage'em... więc będziesz musiał się tam cofnąc i tak prędzej czy później, on jest w lokacji Crucifixion Woods, przed tym trującym bagnem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@SgtPepper1942: nie. Raz zgaszony płomień jest zgaszony na danym NG. Tak, jest w road of sacrifices. Droga od ogniska jest całkiem prosta.
Generalnie jak go teraz nie zrobisz to nic się nie stanie, wrócisz do niego później. W pewnym momencie gra Cię nie puści dalej, bo będziesz potrzebował przedmiotu zdobywanego w katedrze za nim.
@SgtPepper1942: albo isc do crystal sage, potem do katedry, skonczy sie ta odnoga mapy i masz spokoj a potem gasic plomienie wtedy nie bedziesz musial sie wracac w pewnym momencie po pokonaniu straznikow.

Sciezka za sage jest krótsza i wydaje mi sie ze celowana jako "ta pierwsza" do odwiedzenia za straznikami jeszcze masa gry i blokada po drodze. Chyba tez questy zwiazane z npc, siegward itp licza katedre jako pierwsza.