Wpis z mikrobloga

Hejka Mircy! Szalone rozdajo:)
Wśród wszystkich plusujących w sobotę wieczorem wylosuję:
- jedną osobę która otrzyma 50zł
- osoba z największą ilością plusów otrzyma następne 50zł
- użytkownik który dostarczy mi najbardziej użytecznych informacji następne 50zł (może będą dwie takie nagrody jak temat siądzie). A teraz sedno sprawy:

Przymierzam się do zrobienia operacji wszczepienia sztucznych soczewek do oczu (soczewki fakijne). Operacja kosztuje około 15k, a w internecie na temat usług medycznych nie ma możliwości na jakąkolwiek weryfikację placówek, więc przychodzę z prośbą do naszej społeczności. Potrzebuję dwóch rzeczy:
1. Kontaktów do sprawdzonych lekarzy którzy znają się na tym temacie (najlepiej Wrocław)
2. Informacji ogólnych na temat zabiegu, wrażeń, ciekawostek itd.

#medycyna #operacja #lekarz #okulista #okulary #soczewki #rozdajo #wroclaw
wikiolo - Hejka Mircy! Szalone rozdajo:)
Wśród wszystkich plusujących w sobotę wiecz...

źródło: comment_1634794503l1FsuUoGJ01Forc294mhCy.jpg

Pobierz
  • 86
słyszysz takie pssst i dostajesz czymś w oko :P


@peoplearestrange: to coś to powietrze :P

nie boli,


każdy mówi za siebie

ale dziwnie uczucie i nie możesz mrugnąć żeby zbadało, a bardzo chcesz


jak mrugniesz to najwyżej się powtarza do skutku, ważne tylko żeby osoba robiąca pomiar zauważyła że było mrugane
@wikiolo: Nie wiem czy już się kontaktowałeś, ale mogę Ci polecić Voigta z Krakowa. Kuzynka robiła z taką wada jak Ty i bardzo zadowolona. Ja skorzystałem z groupona i robiłem w Poznaniu i żałuję. Walą jakąś ściemę że mam za daleko gałki osadzone i zrobili mi gorszą metodą i starszą niż ja chciałem. A okazało się, że robią tylko starszą metodą, bo z nową metodą to ściema.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wikiolo: ten lekarz ma swój gabinet. Możesz sobie zobaczyć czy takie coś ma na jego stronie. Ja się na tym nie znam bo robiłem sobie LASIK czy LASEK, w każdym bądź razie ta gorsza. Voigtklinikaoka pl.
Może możesz mu podać swoją wadę przez telefon, to Ci powie czy musisz mieć te fakijne