Wpis z mikrobloga

Hejka Mircy! Szalone rozdajo:)
Wśród wszystkich plusujących w sobotę wieczorem wylosuję:
- jedną osobę która otrzyma 50zł
- osoba z największą ilością plusów otrzyma następne 50zł
- użytkownik który dostarczy mi najbardziej użytecznych informacji następne 50zł (może będą dwie takie nagrody jak temat siądzie). A teraz sedno sprawy:

Przymierzam się do zrobienia operacji wszczepienia sztucznych soczewek do oczu (soczewki fakijne). Operacja kosztuje około 15k, a w internecie na temat usług medycznych nie ma możliwości na jakąkolwiek weryfikację placówek, więc przychodzę z prośbą do naszej społeczności. Potrzebuję dwóch rzeczy:
1. Kontaktów do sprawdzonych lekarzy którzy znają się na tym temacie (najlepiej Wrocław)
2. Informacji ogólnych na temat zabiegu, wrażeń, ciekawostek itd.

#medycyna #operacja #lekarz #okulista #okulary #soczewki #rozdajo #wroclaw
wikiolo - Hejka Mircy! Szalone rozdajo:)
Wśród wszystkich plusujących w sobotę wiecz...

źródło: comment_1634794503l1FsuUoGJ01Forc294mhCy.jpg

Pobierz
  • 86
@Ricostyczny: Mam na tyle dużą wadę, że nie mogę zrobić operacji laserem. A chcę pozbyć się wady, ponieważ mam duże okulary, które mogą mieć tylko praktycznie jeden kształt który średnio pasuje mi do twarzy. Na basenie nie widzę nic, na koncertach nie mogę się bawić tak jak chcę, przy sportach jestem zawsze pokrzywdzony. Chciałbym pozbyć się tych negatywnych rzeczy :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@wikiolo: a to to takie soczewki. Myślałem, że to w formie widzimisię,takie zmieniające kolor czy kształt źrenic. Mogłem doczytać na spokojnie co to za soczewki.
Wydaje mi się, że najlepsze co możesz zrobić to dopytać się lekarza czy konkretnej kliniki. W internecie wiesz jak jest. Dobrego nikt nie pochwali, jak ma "ale" to co najwyżej wtedy wyleje żal.
@Ricostyczny: Zgadzam się, trzeba pogadać na żywo z lekarzem, ale chciałbym jechać od razu do specjalisty który jest jakkolwiek polecany. Nie wiem czy lepszego znajdę we Wrocławiu, Warszawie czy Krakowie. Może jest tutaj ktoś z branży kto ogarnia ten temat :)
@wikiolo: ja w Warszawie polecam Klinikę na Dolańskiego 2. Ale też pewnie Tobie nie po drodzę. Jak się zainteresujesz i nie będziesz zdecydowany, to mam kolegę z gimbazy i licbazy na specce z okulistyki we Wrocku. ( ͡° ͜ʖ ͡°)