Wpis z mikrobloga

@Colo99: Wziąłem z podwójną baterią. Czyli za 156$. Z mbanku mi pobrali 511,50 PLN. Dostałem oprócz tego jeszcze silikonowy futerał (czy jak tem ten case się nazywa) oraz screen protector. Do tego standardowo słuchawki, ładowarka z końcówką na polskie kontakty i kabel USB.
@gentelman: mój pierwszy android, więc za bardzo nie mam porównania, moim zdaniem wszystko gra, Chińczyk wgrał roota, google play, polski język itp. więc jest ok, chociaż zauważyłem kilka niedoróbek w tłumaczeniu ;) No i za bardzo nie mam czym zdjęć zrobić, chyba że chcesz nokią e52 pikselozę:) A i głupie pytanie btw: na ekranie jest naklejona folia ochronna. Jest sens zrywać ją i naklejać tą od Chińczyka co była w paczce?
@vindoo: nie ma sensu, trzymaj dopóki dopóty nie odpadnie;) to samo z moim s750 są pewne niedoróbki w tłuamczeniu (dziwne krzaczki przy nazwiskach w ksiązce telefonicznej) ale własciwie nie przeszkadzaja, potwierdzam rownież info co do wgranego softu i pikselozy na zdjeciach

ok, to samo tu, w sumie zdecydowalem juz ze zamienie na a820, wyczytałem że 4.2 nie robi starsznej rewolucji w stosunku do 4.1