Wpis z mikrobloga

Proszę zabierzcie z neta te kanały commentary, ktore zapychają caly content twórców. Co mnie obchodzi czy Rewo czy Drewno Pewo kupi ppv czy nie?
Sami nie sa w stanie nic ciekawego zaoferować to krytykuja innych. To sie tyczy nie tylko Rewy, ale tez Spycha, Nitro, Swetra i tego Mandzio.
Siedza i oglądają odcinki Friza i z tego live. Najbardziej antyspołeczny i bezsensowny sposob zarabiania pieniedzy. Wole zeby ktos mnie oszukiwał w twarz niz dawał do zrozumienia, ze jest szeryfem internetu robiąc co s tak odtwórczego.

#wardega #nitro #spysinski #revo #rewa #zebo #lexychaplin #famemma #cukinia #debilo #marchewy
jujuoo - Proszę zabierzcie z neta te kanały commentary, ktore zapychają caly content ...

źródło: comment_1634766580er9bYfiK7Kyctr3BlQ9K5j.jpg

Pobierz
  • 14
@jujuoo: już to pisałem, ale ten typ przebranżowił kanał z filmików o branży EDM, które miały oglądalność od kilku do kilkunastu tysięcy, czyli miał content, ale ... #!$%@? nie jednak większy fame, zasięgi i pewnie hajs z reklam , jest właśnie z takich filmików, no a kto to napędza ? ... algorytm i konsumenci tego typu treści, ja wiem że na wykopie to jest przewaga elity intelektualnej, która gardzi tego typu
@jujuoo: To jest jakieś #!$%@? jutubowe perpetuum mobile. Zgłębiam ten fenomen od kiedy tylko dowiedziałem się o jego istnieniu. Do tej pory wydawało mi się, że bycie influencerem to najmniej pożyteczne zajęcie jakie można sobie wyobrazić, ale commentary to wyższy poziom #!$%@? xD (kolejny level to commentary komentujące i rozliczające inne kanały commentary)
@jujuoo: nie generalizuj. Ja gardzę ogólnie polskim Youtube, bo większość to banda kretynów, ale czasami mi się zdarzy obejrzeć np: Dominika Bosa jak moja różowa go włączy i jego kanał commentary porusza często bardzo istotne tematy, a że pewnie większość jego subskrybentów to nastolatkowie to fajnie, że ktoś z kanałów o tej tematyce pomaga im wyrabiać sobie opinię w jakichś ważniejszych tematach.
@jujuoo: Ty masz prawo gadać farmazony tutaj a oni wypowiadać na innej platformie a o tym dla kogo ich zdanie jest ważne decydują ludzie którzy oglądali ich filmy. Jeśli Ci się zdanie ich nie podoba na temat ulubionych youtuberkow po prostu nie oglądaj i tyle a jeśli Ci tak bardzo to przeszkadza to po co te wysrywy piszesz jak robisz to samo co oni