Wpis z mikrobloga

Mirki,

Kuzwa szukam produktow do diety bez cukrowej, niestety ale zanim znajde jakikolwiek produkt to mija czas, a zarazem zeby pozniej z danego skladnika cokolwiek wyczarowac.... no zesz #!$%@? mnie bierze. Poleci ktos, cos?

#uk
  • 18
erytrytol


@kwiatosz: ògolem produkty tak aby chociaz smaczne bylo a nie smakujace jak trawa *.* W ogole nie widze produktow z ktorych moglbym zrobic jedzenie / obiad, sniadanie itd.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@blakker: a jak sobie wyobrażasz owoce bez cukrów sporo to są węglowodany. Jak chcesz mało cukru to sobie cukinię zjedz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sam jak zaczynałem z keto to miałem takiego mindfucka że praktycznie niczego nie mogę kupić co było w mojej normalnej diecie.
@blakker
/r/ketouk

Źle do tego podchodzisz. Wygooglaj sobie liste podstawowych zakupów keto, do tego ze 2-3 przepisy i wtedy wybierz się do sklepu. Keto to chyba ostatnia dieta o której bym powiedział, że smakuje jak trawa. Gdzieś popełniasz błąd.

Jak wcześniej nigdy nie zwracałeś uwagi na to, które produkty mają węgle, to teraz ciężko cokolwiek znaleźć. Poza tym nie musisz tych węgli totalnie wycinać, w ketchupie bez cukru jest ich akceptowalna ilość.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@blakker: to proste kupujesz mięso i warzywa. Jak nie potrafisz lub nie znasz przepisów to jest tego tysiące w Internecie. Szukaj po prostu keto przepisów.

Wszytsko inne poza mięsem i tłuszczami ma węglowodany lub cukier. Zresztą nawet jak się nażresz dużo mięsa czyli białka to twoja wątroba przerobi część białka na cukier.