Wpis z mikrobloga

jesteś za to antypolskim, zdegenerowanym nazistowsko-bolszewickim ścierwem, bydłem, bez godności i honoru.


@Tosca303: Jesteś zgłoszony za sianie nienawiści.
  • Odpowiedz
@knur3000: radek sikorski jest ulubieńcem wykopków. Prawdopodobnie własnie za ten knajacki język. Bo nie wierzę, że mylą jego bucostwo i #!$%@? ego ze światowością. Nawet jak przeklina i wyzywa to i tak on może a pis niem xD
  • Odpowiedz
@Reezu "Najlepszego dla państwa czyli kapłanów w wojsku za pieniądze z moich podatków czy kolejne dodatkowe emerytury z budżetu, który jest grubo na minusie?"

Typie ty jesteś chory politycznie, opisywany jest język w przestrzeni publicznej sikorskiego a ty wyskakujesz z durnym pomysłem pisu. Tak samo jak tvp reaguje na krytykę pisu, a oni więcej ukradli .... a za po...

@yahoomlody No mógł napisać wiele rzeczy ale merytorycznie i z kulturą trzymać poziom.
  • Odpowiedz
To jest ten wasz kandydat na prezydenta? xD

@yahoomlody: O czym ty bredzisz? To jest polityk i to nawet nie głupi, więc powinien odpowiedzieć jak na poważnego człowieka przystało. Tak ma teraz wyglądać debata polityczna? Oprócz przekrzykiwania się kogo racja jest "najmojsza", to mają jeszcze dochodzić pyskówki rodem z gimbazy? Ja pierdziele, z jednej strony wypominanie każdej bzdury obozu władzy, a z drugiej klaskanie uszami na zwykłe chamstwo, ale z ust
  • Odpowiedz
Prawdziwy mąż stanu, odpowiedziałby kulturalnie, ale tak żeby w pięty poszło, a Sikorski zachował się tutaj jak zwykły cham i prostak.


@PoIand: Do pisowskiej żulernii nie ma sensu mówić jak do człowieka. Pisowiec to nie człowiek, to ideologia.
  • Odpowiedz