Wpis z mikrobloga

Taka mnie jeszcze naszła refleksja: Wiki i Miłosz to toksyczna relacja. Zdeptane zaufanie. Wiki na live sama mówi, że mimo, że mu wybaczyła to mu nie ufa. Wygląda to tak jak się na nich patrzy, że siedzą w parze bo są w programie ale jakby mogli to by sobie dali już spokój. Wiki jest bardziej needy i jakby miała nadzieję, że teraz będzie już dobrze a po nim w ogóle tego nie widać jakby zmienił do niej podejście. Cieszy się, że ma parę i jest bezpieczny. Jakieś chore uzależnienie i syndrom sztokholmski. Ciekawe kiedy w programie to jebnie. Są ploty, że Inga ich rozdzieli albo nowy chad, ale jakoś nie wierzę tym plotom. Myślę, że po programie odpuścili. Miłosz konfident. Szkoda życia na związek z kimś takim. Z drugiej strony jakby byli w finale też by mnie to nie zdziwiło. Skoro Krystian rzucił kulą tylko po to by dać Simonowi i Biborowi po 25k z wygranej to nic mnie już nie zdziwi XD #hotelparadise
  • 6
@Opportunist: mnie zastanawia z czego tak będą się śmiać dzisiaj na pandorze (na zwiastunie było) - stawiam na ten ultracringe z gaciami Łukasza pod poduszka miłosza. A z penisista ogólnie coś jest nie tak, chyba to wystąpienie w reality show będzie musiał przepracować na terapii
@Opportunist: Krystian rzucił kulą bo to było umówione, zeby polska edycja miała czołówkę że u nas ktos rzuca, nawet widać że Basia daje mu znak oczami, mruga żeby juz rzucił . Tak wytłumaczyli, że niby chce żeby inni dostali po trochu z wygranej