Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 148
#koronawirus #bekazcovidian #polska #szkola Siedziliśmy pod salą czekaliśmy na lekcję, przylazł nauczyciel palcem grzebalcem pokazał na każdego i powiedział, że idziemy do dyrektora za brak maseczek XD my chłód niewzruszeni i mówimy mu, że przecież sam ma nos na wierzchu xD najwyraźniej zagiął go ten argument, ale już w sali zaczął nas straszyć wymyślać historie o sąsiedzie co zmarł na kowida, o lekarzu 46 letnim co do końca życia musi brać leki na serce przez powikłania, że wirus siedzi w nabłonku i rozpi**doli nam mózg, jelita nieodwracalnie XDDD a jeszcze zanim weszliśmy do sali to kazał maski założyć, a do sali było parę metrów, w sali już nie ma wiruska maski możemy ściągać no komedia mówię wam.

Tak się srają o bezpieczeństwo, a żadne z otyłego grona nauczycielskiego nie schudło ani grama w ciągu ostatnich 2 lat. A nadwaga wielokrotnie zwiększa ryzyko przy koronaświrusie i każdej innej chorobie, ale tucznikom się nie chce. Żeby schudnąć trzeba mniej żreć, czyli nie trzeba podejmować żadnego wysiłku bo wystarczy zaprzestać coś robić nie trzeba podejmować działania. #bekazgrubasow

Polska szkoła już dawno została skompromitowana. Trzymajcie się na tych stacjonarnych.
o__p - #koronawirus #bekazcovidian #polska #szkola Siedziliśmy pod salą czekaliśmy na...

źródło: comment_1634725899kooPclnUmphIdxBX90ut0O.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@o__p: Od dawna mnie to śmieszy że ludzie którzy nigdy nie dbali o zdrowie i doprowadzili się do otyłości, cukrzycy itp. teraz tobie będą mówić że masz dbać o ICH ZDROWIE xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@kaaban: xDD w prywatnych to właśnie nauczyciel ma gówno do gadania bo jak ma problem to starzy zabierają dzieciaka i nici z wypłaty
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@o__p: współczuję, całe szczęście ja już mogę #!$%@?ć na brak emerytury w pracy i na hajs do #!$%@? pod normalnym szefem, który cyrk z maskami ma od początku w poważaniu (czyli tak, jak powinno to wyglądać).

A już zalecenia, że potężny wirus zabija każdego w windzie, autobusie czy innej sali, ALE JUŻ ZA PROGIEM NIE to w ogóle uberbek i dowōd na zidiocenie ludzi. Plus argument ostateczny "idziemy do dyrektora", fajny,
  • Odpowiedz